Do islamizované Itálie se vrací fašismus, lidé masově protestují (videa)

Do islamizované Itálie se vrací fašismus, lidé masově protestují (videa)

O tom, co se děje v Itálii, jste si zde mohli přečíst mnohokrát. Denně tam dochází k tolika napadením, krádežím, loupežím nebo znásilněním, že by se dalo psát jen o obohacování této země, jejíž části se již mění na Afriku nebo Arábii a vydalo by to na knihu.

Do toho nastupuje tuhý fašismus, kdy je nyní Itálie první zemí v Evropě, kde je zapotřebí dokonce i do jakéhokoli zaměstnání covid pas (v Itálii nazývaný „zelený pas“). A to všude, nejde jen o některé oblasti – třeba zdravotnictví, pečovatelské služby, státní instituce a úřady jako je tomu jinde. Zelený pas musíte mít úplně všude…

V reakci na to dochází k mnoha demonstracím po celé zemi, kde už je beztak  15% nezaměstnanost, podobné nařízení ji pak jen zvýší. V situaci, kdy před pár dny v Itálii „prasklo“, že na JIP mají v jisté nemocnici jen očkované, vyznívá nový požadavek na povinné očkování vskutku bizarně…

Pod článkem se můžete podívat na videa z masových protestů v Itálii tento víkend, kdy Italové protestovali proti tomuto nařízení, které se ovšem nevztahuje na invazisty!! Ano, korunu tomu všemu fašistická vláda nasadila tím, že po nich žádné „zelené pasy“ nepožaduje! Nejen po příjezdu do země, ale ani později!

Zatímco nyní zahájila italská vláda  hon na Italy, invazisté jsou přiváženi denně po stovkách až tisících, aniž by je kdokoli kontroloval na jiné, mnohem závažnější choroby. A nejen, že nemají zelený pas, ale nemají ani ten cestovní! Nikdo tak nějak zvlášť neřeší, že v Afričany obsazeném městě bují epidemie AIDS a nikdo ani nekontroluje, zda příchozí džihádisté nemají i nějaké další typicky africké nemoci či parazity, které pak mohou volně roznášet.

Do Itálie navíc přiletělo už několik tisíc údajných afghánských „spolupracovníků a tlumočníků“, aniž by i oni byli jakkoli vyšetřeni. A to vše v situaci, kdy v USA zjistili, že někteří Afghánci si s sebou přivezli navíc i spalničky.

A Italové stále nemají obohacení dost, v europarlamentu hlasovaly úplně všechny italské strany pro dovoz Afghánců do EU i pro co nejrychlejší schválení nového migračního paktu EU, jak jste si již mohli přečíst zde a zde.

Pokud tedy srovnáme italskou politiku třeba s Německou, tak Itálie je na tom momentálně možná ještě hůř. Není tam žádná strana, která by reálně byla na straně Italů a proti invazi i zeleným pasům. V Německu mají alespoň AfD, v Itálii už se – alespoň podle hlasování v europarlamentu – reálně Italů nezastane nikdo. A podobně bychom mohli srovnávat i jinde…

Nepochybuji, že v Německu (ale i u nás) po volbách ve všech ohledech přitvrdí. Ale Itálie je na tom coby vstupní brána invaze do Evropy asi nejhůř. Není tam jediný politik, který by chtěl toto vše skutečně zastavit, Salvini sice slíbil, že vládu položí, pokud do konce srpna neskončí s dovozem džihádistů, ale jedna z nejhorších italských vlád posledních desetiletí pokračuje.

A italská vláda ničí i zbytek Evropy, protože nemá snahu invazi zastavit. A ostatním vládám navíc ukazuje, jak zacházet s těmi, kdo se nechtějí podřídit nesmyslným příkazům…

Na závěr slíbená videa z víkendových protestů:

 

 

Di Maio (šéf vládního hnutí 5 hvězd) se dozvěděl, co si o něm Italové myslí: „Di Maio, jsi sračka!“ řekla rozzlobená žena…:

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Do islamizované Itálie se vrací fašismus, lidé masově protestují (videa)

  1. Je až nepochopiteľné, ako sa mohol vítač legálnych migrantov, sionista a eurohujer Salvini stať /bezdôvodne/ idolom /nielen/ českých pseudovlastencov… Trest väzenia /za nikdy neexistujúcu ochranu Talianska a Európy/ by si skutočne zaslúžil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout