Vůdce Talibánu prohlásil: „Mudžahedíni jednoho dne zvítězí v celém světě…“ (video)

Všesvětový chalífát je cílem každého pravověrného muslima. Ovšem v rámci džihádu o svých úmyslech v zemích, kde zatím islám nevládne, nemusí nahlas hovořit. Džihád je také hlavním úkolem každého muslima, za nějž se po smrti dostane do nebe. A jak řekli šéf Talibánu, muslimové mají čas. Ví, že cesta ke celosvětovému chalífátu je otevřena.

Na videu výše vidíte vůdce Talibánu, který sdělil to, co ví každý muslim, ale i ten, kdo se o islám více zajímá. Každý muslim je džihádista, už jen svojí přítomností v nemuslimském světě napomáhá islamizaci země, v níž se usadil. Co tedy muslim řekl?

„… a islámské právo bude platit nejen v Afghánistánu, ale po celém světě. Nespěcháme. Věříme, že vítězství jednoho dne přijde. Džihád neskončí do posledního dne.“

Vyjádření Talibánce je zároveň další odpovědí všem, kdo jsou nadšeni z přijímání JAKÝCHKOLI muslimů, aktuálně například tzv. „tlumočníků“ z Afghánistánu. Do nemuslimských zemí muslimové nepatří. Pokud se necítí bezpečně doma, mají na výběr asi 56 muslimských zemí, přičemž počet zemí, kde převládají muslimové, neustále roste…

Co se týká Afghánistánu, tak Talibáncům zůstalo po okupantech i mnoho zbraní:

Bild

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Vůdce Talibánu prohlásil: „Mudžahedíni jednoho dne zvítězí v celém světě…“ (video)

  1. Nebude pre mňa prekvapením, ak o pár mesiacov začnú Američania /a západní cudzinci vôbec/ utekať pred ofenzívou Talibanu nielen z Afganistanu, ale aj z Pakistanu, ropných despocií pevne oddaných USA aj EÚ a samozrejme Turecka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout