Podívejte se, jak zareagovali Talibánci, když se jich novinářka zeptala na ženy v politice (video)

Podívejte se, jak zareagovali Talibánci, když se jich novinářka zeptala na ženy v politice (video)

Přiznám se, že když vidím v politice ženy jako Merkelová, von der Leyenová, Johanssonová, Jourová, Čaputová, Langšádlová či Němcová, pak musím snad poprvé dát za pravdu Talibánu.  Nicméně, úsměvné na tom je právě to, že jednoduše sám Korán, resp. islám jako takový, ženy na významných postech v politice jednoduše nepřipouští, což – jak je vidět – nepřipravená novinářka vůbec netuší. Je sice pravda, že i v muslimských zemích najdeme ministryně nebo poslankyně, ovšem jde spíše o sekulární země, přičemž ve skutečném chalífátu je něco podobného zcela nemyslitelné.

Na reakci Talibánu na ženy v politice se můžete podívat na tomto videu a věřte, že nemusíte znát jazyk, abyste reakci Talibánců porozuměli:

Talibánci ostatně po obsazení Kábulu prohlásili, že si převezmou nejen Afghánistán, ale islamizován bude postupně celý svět. A v podobném chalífátu jako je ten talibánský či ISIS nebude prostor nejen pro feministky, ale už vůbec ne pro homosexuály a další LGBTQ. Přitom právě tyto dvě skupiny evropských obyvatel se ve jménu multikulti společnosti velmi zasazují o přijímání dalších a dalších muslimů do zemí EU….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Podívejte se, jak zareagovali Talibánci, když se jich novinářka zeptala na ženy v politice (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout