V Německu znásilňovali, vraždili a kradli – byli deportováni; nyní se vrací evakuačními lety

V Německu znásilňovali, vraždili a kradli – byli deportováni; nyní se vrací evakuačními lety

Němci nikdy nebyli k deportacím příliš vstřícní a pokud už skutečně nějakého toho recidivistu deportují, pak jde většinou o pachatele velmi závažných trestných činů. Tedy jde o velmi brutální vrahy, pachatele více znásilnění či teroristy a to většinou navíc o několikanásobné recidivisty s další doprovodnou trestnou činností (krádeže, loupeže, prodej drog apod.). Nyní se někteří z těchto již dříve deportovaných Afghánců vrací do země. Údajně jim nebude udělen azyl. Co to ale znamená? Že zůstanou v zemi v režimu tzv. „strpění“, což se od azylového statusu příliš neliší?

Německo totiž zcela zastavilo jakékoli deportace do Afghánistánu. Pak je jasné, že ani tito zločinci nebudou deportováni. A to, že nedostanou azyl, neznamená, že nejsou opět nebezpečím pro obyvatele nejen Německa.  I cizinci v režimu strpění jsou pachateli tisíců trestných činů….

S evakuačními lety z Afghánistánu dorazilo do Německa několik lidí, kteří se již objevili před policií v této zemi. „V současné době v podstatě postupujeme tak, aby seznamy byly shodné se seznamy lidí, kteří odlétají z Kábulu,“ řekl v pondělí v Berlíně mluvčí spolkového ministerstva vnitra. Bezpečnostní kontrola podle policejních zjištění se pak provádí při příletu do Německa na letišti.

„V tomto postupu bylo identifikováno nízké jednociferné číslo Afghánců, kteří již žili  v Německu,“ řekl mluvčí. Podrobnosti neuvedl. Pokud bezpečnostní orgány – především Spolková policie – takovou věc zjistily v rámci imigrační kontroly pohraniční policie, pak je zde také možnost na to reagovat.

Dříve „Focus Online“ informoval, že spolková policie o víkendu zastavila vstup třem Afgháncům, kteří byli vyhoštěni z Německa za různé zločiny, jako je znásilnění a obchod s drogami. Po příjezdu s evakuačním strojem znovu požádali o azyl. Mluvčí ministerstva řekl, že se ke konkrétním jednotlivým případům nebude vyjadřovat.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “V Německu znásilňovali, vraždili a kradli – byli deportováni; nyní se vrací evakuačními lety

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout