Švédsko: Podívejte se, jak vtrhne do holičství plného lidí muslimský gang a popraví konkurenta (video)

Švédsko: Podívejte se, jak vtrhne do holičství plného lidí muslimský gang a popraví konkurenta (video)

Ve Švédsku můžeme být stále častěji svědky různých vražd na veřejnosti. O tom, že jde do značné míry o vzájemné souboje muslimských gangů, bojujících o vliv nad daným územím, snad ani netřeba hovořit. Totéž se děje i v jiných islamizovaných zemích, i když Švédsko v tomto ohledu momentálně jasně vede.

Díky všudypřítomným kamerám je mnoho podobných akcí často i zcela náhodně natočeno, takže jsou k dispozici i příslušná videa. To nám pak lépe přiblíží dění na „divokém severu.“

Policie v Göteborgu nyní žádá veřejnost o tipy po vraždě v kadeřnictví minulý měsíc. První média, která ukázala videoklip zevnitř salónu, ukázala dva muže, jak vtrhnou dovnitř a střílejí několik ran na muže sedícího v holičském křesle. Po měsíci vyšetřování policie stále nemá žádné podezřelé.

K vraždě došlo kolem poledne 9. července, kdy bezpečnostní kamera v holičství zachytila dva maskované muže přicházející zadními dveřmi.

Podle informací policejního zdroje se ukázalo, že oběť už byla úřadům známa a že vražda byla spojena s prostředím gangu ve městě.

Na Facebooku policie píše: „I když si myslíte, že to, co jste viděli nebo slyšeli, je bezvýznamné, stejně se s námi spojíte. Ať policie rozhodne, jestli na tom záleží nebo ne.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko: Podívejte se, jak vtrhne do holičství plného lidí muslimský gang a popraví konkurenta (video)

  1. „Tenkrát na západě“ je skvělý film, o boji za spravedlnost, a jestli někdo v budoucnu napíše knihu či natočí film „Tenkrát na severu“ pak to asi bude smutný příběh o rezignaci lidského ducha a ztrátě touhy po spravedlnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout