Skandál v Rakousku: Jeden z vrahů 13leté Leonie měl být ještě ve vězení, ale byl propuštěn po odpykání čtvrtiny trestu

Skandál v Rakousku: Jeden z vrahů 13leté Leonie měl být ještě ve vězení, ale byl propuštěn po odpykání čtvrtiny trestu

Případ brutálně znásilněné a zavražděné Leonie odkrývá v plné nahotě nejen praktiky, které nejsou u Afghánců v Evropě nijak výjimečné, ale také to, jak bezzubý je zákon v Rakousku a jak je i tam afghánským kriminálním vetřelcům nadržováno.

Už dřív se zjistilo, že dva Afghánci mají záznamy v rejstříku trestů a někteří  z nich měli být již dávno deportováni, nicméně v Rakousku se k deportacím Afghánců dosud přistupovalo jen minimálně. Další, snad ještě skandálnější zjištění pak je, že jeden z vrahů již byl ve vězení, kde si měl odsedět 2 roky, avšak ve skutečnosti byl za mřížemi jen čtvrtinu této doby…

Zdrogovaná, znásilněná, uškrcená a odhozená jako odpad. To byly poslední okamžiky v životě mladé Leonie (13 let).

Zločin na konci června letošního roku byl šokem téměř pro celou rakouskou zemi a také vyvolal pobouření za jejími hranicemi.

Pachatelé byli čtyři Afghánci ve věku od 16 do 22 let. Nejméně dva z nich mají plný trestní rejstřík a jeden z nich měl být v roce 2018 deportován z Rakouska. Ale to se nestalo. Všichni čtyři muži čekají na soud ve vazbě.

Za ošuntělými dveřmi do přízemního bytu společenské budovy ve Vídni byla Leonie údajně několik hodin mučena a pak zabita.
v bytě za těmito dveřmi se hrůzná muka odehrávala

Nyní se ukázalo, že jeden z podezřelých měl být dokonce v době činu ve vězení!

Sahel S. (23), který údajně obstaral drogy v noc činu, dostal v květnu 2020 od krajského soudu v St. Pöltenu dvouletý trest vězení.

Jak uvádí internetový portál OE24, Afghánec byl odsouzen za napadení, násilný nátlak a sexuální napadení ženy, která je tím stále traumatizována.

Neuvěřitelné: S. si odseděl jen čtvrtinu trestu a po půlroce už byl venku na podmínku!

Poté, co byl S. v listopadu 2020 propuštěn z vězení, důsledně blokoval probačního úředníka, který ho chtěl kontaktovat, nechodil na schůzky. Protože S. tuto důležitou podmínku nesplnil, bylo jeho podmínečné propuštění znovu zrušeno, ale byl zatčen až v noc zločinu.

To byl jediný důvod, proč byl Sahel S. v noc zločinu na svobodě a mohl spáchat tak hrozný zločin!

Podle zpráv médií se Afghánec už týdny bezostyšně snaží vinu popírat.  S. původně tvrdil, že drogy pouze obstaral, ale nikdy nebyl na místě činu. Videozáznamy však údajně ukazují, jak S. v době činu jel na elektrokoloběžce na místo činu a všichni čtyři podezřelí se navzájem usvědčují. Podle závěrů vyšetřování dealer S. dívku také znásilnil.

Titulní obrázek: tři ze čtyř afghánských vrahů Leonie – Amini I., Ali A. a Rasuli Z.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Skandál v Rakousku: Jeden z vrahů 13leté Leonie měl být ještě ve vězení, ale byl propuštěn po odpykání čtvrtiny trestu

  1. Stejně jako Německo, i Rakousko: Skutečně, netrestání zločinu a nevymahatelnost práva je cesta k chaosu, bezpráví a rozkladu civilizace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout