Proč utíkají z Afghánistánu přes Írán a Turecko v drtivé většině  muži? (video)

Proč utíkají z Afghánistánu přes Írán a Turecko v drtivé většině muži? (video)

Nástup Talibánu je zdaleka nejhorší pro ženy, logické by tak bylo, že budou utíkat muži i se ženami a dětmi. Každá osamělá žena v plodném věku se totiž ihned stává majetkem Talibánců. Ovšem podle záběrů, které je možné v posledních týdnech i v těchto dnech vidět na tureckých hranicích, v drtivé většině překračují turecké hranice afghánští muži, zpravidla s kufrem a v západním oblečení. Tedy tak, aby lépe v Evropě zapadli. Kdepak ovšem nechali své ženy? Tedy manželky, matky, dcery a sestry?

Zdá se, že je nechali v Afghánistánu. Pak je otázka, kdo skutečně tito muži jsou? Pokud by měly být jejich ženy v Afghánistánu v bezpečí, pak by to znamenalo, že jim tam nic nehrozí. Třeba jen proto, že jsou ženami bojovníků, jejichž úkolem je podílet se na džihádu Evropy… Nebo je to ještě i jinak?

Utečte do Turecka s kufrem, bez rodiny, dětí a věcí….

Politika osídlení a nahrazení obyvatel Evropy ze strany globálních elit činí z této války „důvod k útěku“ pro miliony lidí. Tisíce lidí z nebezpečné oblasti plynule proudí na cestu do Evropy. Otázka ovšem zní, zda jde skutečně vždy o Afghánce…

Stará hra začíná: Invazisté se zmocní afghánských pasů a proniknou přímo do Turecka, kde před kamerami korporátních médií rozbrečí děti před kamerami, aby těmto médiím poskytli požadované snímky. Řecko musí opět otevřít hranice!

Zdá se tedy, že spolu s Afghánci se „svezou“ i Pákistánci, Bangladéšané a další. Tak, jako byl v roce 2015 takřka každý Syřan (většinou nezletilý), který cestou ztratil pas, bude nyní každý Afghánec. A ty přece všichni berou…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.8]

One thought on “Proč utíkají z Afghánistánu přes Írán a Turecko v drtivé většině muži? (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout