Kanada dá každého odsouzeného, který se prohlásí za ženu, do ženské věznice, kde pak dochází ke znásilňování vězenkyň

Kanada dá každého odsouzeného, který se prohlásí za ženu, do ženské věznice, kde pak dochází ke znásilňování vězenkyň

Zatímco ještě před pár lety bylo možné se prohlásit za opačné pohlaví jen tehdy, kdy dotyčný jedinec podstoupil hormonální terapii a operativní změnu pohlaví, dnes již není nic z toho nutné. To je voda na mlýn sexuálním delikventům v progresivistických zemích, k nimž se samozřejmě řadí i Kanada. Muži začali této možnosti prohlásit se za ženu bez jakéhokoli zásahu do vlastního organismu nejen ve sportu, ale také v případě, že jsou odsouzeni do vězení.

O tom, že tato šílenost již zcela znehodnotila ženský sport snad psát netřeba. Mladá děvčata, která se rozhodnou dát na atletiku, ale i jakýkoli silový sport, nemají nadále motivaci ve vrcholovém sportu pokračovat, neboť ví, že budou soupeřit s muži, kteří mají zcela jinou tělesnou konstituci. Jakékoli protesty proti podobným praktikám ve sportu jsou ovšem bezpředmětné.

Nejinak je tomu v zemích, kde začali možnosti umístění do ženské věznice zneužívat sexuální devianti. Ti jsou ve stále větší míře umisťováni v Kanadě do ženských věznic, kde znásilňují vězenkyně..

Vězeňkyním v kanadských věznicích hrozí násilí ze strany odsouzených biologických mužů, kteří se identifikují jako ženy, ale nikdo není ochoten o této otázce diskutovat ze strachu, že budou označeni za transfoby.

Heather Masonová, která si odpykává trest v kanadském vězeňském systému, uvedla, že z první ruky zažila nebezpečí, které představuje umístění biologických mužů do ženských věznic.

Kanada umožňuje mužům, aby si svůj trest odpykali v ženském vězení, pokud tvrdí, že se identifikují jako ženy – bez ohledu na to, zda podstoupili operaci nebo hormonální terapii.

V rozhovoru pro RT Masonová líčila incident, kdy se sexuální delikvent pokusil „nahlédnout“ do její cely, zatímco ji policisté prohledávali. Masonová tvrdil, že biologický muž za sebou neměl žádné zákroky. Řekla, že sexuální obtěžování ze strany trans vězňů pokračovalo i poté, co byla převezena do federálního zařízení.

Jiné ženy podle Masonové uvedly, že byly osahávány a sexuálně napadeny transsexuály. Objevily se také případy vážných fyzických napadení, které přiměly vězeňkyně, aby nosily na obranu zbraně. „Není normální, aby se ženy v kanadských věznicích musely starat o svou fyzickou bezpečnost,“ poznamenala Masonová.

Biologičtí muži jsou schopni využít „systému stížností“, kdykoli je zpochybněna jejich přítomnost v ženských věznicích. V některých případech se stížnosti podávaly před kanadským tribunálem pro lidská práva. Zároveň je znásilňování, kterému čelí vězeňkyně – z nichž mnohé již trpí traumatem z minulosti – ignorováno, tvrdil Masonová.

Masonová řekla, že zřejmým řešením tohoto problému by bylo vytvoření speciálních křídel v mužských věznicích pro vězně LGBTQ, které jsou přizpůsobeny jejich jedinečným potřebám. Tvrdila, že skutečnost, že transmuži nejsou umisťováni v mužských věznicích kvůli obavám o bezpečnost, odhaluje jasný dvojí metr Kanady v této otázce.

Kanada není sama, kdo umožňuje biologickým mužům odsedět si tresty v ženských věznicích. Kalifornie přijala podobnou politiku v lednu, což vedlo ke zprávám o zneužívání a dokonce i znásilnění spáchaných trans vězni ve státních věznicích.

Alix Aharon, zakladatel projektu gender mapping, který se snaží čelit ideologii genderové identity, řekl, že povolením biologických mužů ve státních ženských věznicích Kalifornie odsoudila ženy, které spáchaly jakýkoli zločin, k trestu sexuálního násilí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Kanada dá každého odsouzeného, který se prohlásí za ženu, do ženské věznice, kde pak dochází ke znásilňování vězenkyň

  1. Kanadu čaká rovnaký osud ako Švédsko. Prinajmenšom teda niektoré provincie. Ich islamizácia pod vedením malajského moslima Trúda prebieha rovnako rýchlo, ak nie rýchlejšie, ako kdekoľvek vo „vyspelej“ Európe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout