Islámský „zázračný léčitel“ zabil v Berlíně ženu, když z ní vymýtal ďábla

Islámský „zázračný léčitel“ zabil v Berlíně ženu, když z ní vymýtal ďábla

O tom, že silám zamrzl kdesi ve středověku, se můžeme přesvědčovat dnes a denně. Mimo striktního dodržování ideologie, založené na životě násilníka, válečníka, nenávistníka a pedofila Mohameda, se zachovaly i další zvyklosti, související s islámem. K tomu patří i bezbřehá důvěra v imámy, kteří často působí i v roli manželského poradce, poradce v oblasti cti, ale i léčení ďáblem posedlých duší.

Jistá turecká rodina nakonec natolik důvěřovala léčitelským schopnostem imáma z jejich mešity (viz titulek), že poslechli jeho rady, v důsledku čehož údajně ďáblem posetá mladá žena zemřela.

V procesu za smrtící vymítání ďábla zázračným léčitelem u berlínského okresního soudu byli v pondělí dva rodinní příslušníci oběti odsouzeni k několika letům vězení. Další člen rodiny dostal podmíněný trest, tresty byly vynesené za ublížení na zdraví s následkem smrti. Příbuzní a takzvaný zázračný léčitel otrávili 22letou ženu slanou vodou.

Nesma M. musela týden pít slanou vodu. Ďábel z ní měl být vyhnán, protože hoja (turecky islámský učitel, mentor, imám) si podle obžaloby uvědomil, že za bezdětnost Nesmy a jejího manžela Wajdiho jsou zodpovědní zlí duchové. Zázračný léčitel, který byl také obviněn, byl také odsouzen k trestu odnětí svobody na jeden rok a šest měsíců podmíněně a zaplacení 1500 eur za usmrcení z nedbalosti.

Podle zjištění soudu žena na začátku pila slanou vodu dobrovolně. Její zdravotní stav se však znatelně zhoršil. Když žena už nemohla pít sama, její manžel a jeho rodiče ji drželi a nalévali do ní slanou vodu. Žena zemřela po týdnu v nemocnici.

Devětatřicetiletý manžel byl odsouzen ke třem letům a osmi měsícům vězení, jeho 57letá matka ke dvěma letům a osmi měsícům vězení. 59letý otec dostal dvouletý podmíněný trest. Proces začal v listopadu loňského roku a trval více než 20 dní.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Islámský „zázračný léčitel“ zabil v Berlíně ženu, když z ní vymýtal ďábla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout