Francie: Mohamed a Husajn – ubozí uprchlíci – byli přistiženi s půlmilionem eur

Francie: Mohamed a Husajn – ubozí uprchlíci – byli přistiženi s půlmilionem eur

Globalisté sice plánují úplně zrušit hotovost, nicméně i ve Švédsku už od tohoto záměru po neblahých zkušenostech s několikadenním výpadkem systému v obchodním řetězci coop, kde již nebylo možné používat hotovost při plném provozu, došlo k ohromným ztrátám, neboť obchody musely být uzavřeny a operativně řešit, co s rychle se kazícími potravinami.

Komu by ovšem úplné zrušení hotovosti vadilo snad nejvíc, jsou muslimové, v jejichž komunitě dochází k zásadním platebním operacím výhradně hotově a samozřejmě mimo systém. Výdělky z nelegální činnosti jdou v některých zemích až do miliard, jak se ukázalo třeba v případě Švédska, kde muslimské drogové gangy dokonce pomohly zvednout HDP země. I proto si nemyslím, že by se jen tak hotovost rušila. Ostatně, až přijde tzv. „kybernetická pandemie“, nesmyslnost rušení hotovosti se projeví naplno.

K záchytům obohacovačů, kteří jsou nám prezentování coby „ubozí uprchlíci“ s často astronomickými částkami v hotovosti, dochází stále častěji, přičemž obvinění z praní špinavých peněz je tak tím nejmenším. Pravděpodobné je, že v muslimové v Evropě shromažďují hotovost do značné míry i proto, že džihád jednoduše něco stojí….

Je to příběh o velkých penězích s ústřední postavou Syřana přezdívaného „doktor“. 40letému muži byla ve středu ráno pařížskou vyšetřovací komorou odmítnuta žádost o propuštění. Je podezřelý z trestného činu spolčování a z účasti na praní špinavých peněz mezi Francií a Německem.

V noci na 18. května 2021 zastavili celníci mercedes na mýtnici v Seine-et-Marne na A4 ve směru Paříž-Štrasburk. Oba muži v autě vysvětlili, že se vracejí do Německa. Úředníci prohledali auto a v kufru objevili GPS, maják a kufr, který obsahoval více než 490 000 eur. Řidič Husajn je Syřan, žijící coby „uprchlík“ od roku 2019 v německém Saarbrückenu v Sársku  se svou ženou a třemi dětmi. Spolujezdec je jeho šéf. Oba muži se měli podělit o 2000 eur, které dostali za to, aby zajistili tento transport. Nevěděli prý, že přeprava peněz je ve Francii nelegální.

„V Paříži se setkali s marockým kontaktem, který jim dal tuto částku určenou pro třetího Syřana, který údajně bydlí v Německu,“ řekl zdroj blízký případu. Během slyšení Husajn, který se zdá být ve finančních potížích, tvrdí, že pouze pomáhal svému příteli vrátit peníze zpět do Německa.

Skutečně jejich pohádce někdo věří??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Mohamed a Husajn – ubozí uprchlíci – byli přistiženi s půlmilionem eur

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout