„Evropané, takhle vycvičíme naše děti, aby vyvraždily ty vaše,“ říká muslim (video)

„Evropané, takhle vycvičíme naše děti, aby vyvraždily ty vaše,“ říká muslim (video)

Video, které by měla vidět zejména Šojdrová a všichni jí podobní vítači, kteří k nám chtěli přivézt 50 mladých džihádistů, natočil muslim, který před časem přivandroval do Evropy (v jaké zemi žije zdroje neuvádí). Už malí muslimové se od momentu, kdy začnou vnímat, učí nenávisti k bezvěrcům a dá se říct, že každá další generace je nyní o něco radikálnější, než ta předchozí. To dokazují i různé záběry z Islámského státu, přičemž právě v zemích, odkud nyní invazisté do Evropy přichází, se učí zacházet se zbraní i malé děti. O takových milých sirotcích, po nichž prahne Šojdrová, jste si mohli přečíst ZDE, ZDE, ZDE, ZDE nebo ZDE. A fanatickými džihádisty nejsou jen chlapci, neméně fanatické umí být i dívky.

Tak jako třeba ta na videu níže, kterou se chlubí její otec. Ukazuje  nám, že jejich děti už nyní učí vraždit naše, tedy evropské děti. To je ovšem hlavní důvod dovozu muslimů – jejich bezcitnost vůči káfirům, k níž jsou vychováváni již od plenek. Muslimové jsou hlavní zbraní globalistů, neboť mají především posloužit k likvidaci evropských národů.

Takhle vycvičíme naše děti, aby zabily vaše,“ napsal muslimský vetřelec žijící v Evropě, u videa výše, které šířil na Telegramu.

Zatím ještě drtivá většina Evropanů ani v nejmenším nechápe, oč se zde ve skutečnosti jedná. Netuší, že jedinou šancí je zakázat islám a ve vlastí zemi tak nastolit pro praktikování této nenávistné ideologie co nejhorší podmínky.

Zatím se však všude děje pravý opak. A je to i u nás, kde je islám nadmíru protěžován, jen za této vlády se zvedl počet muslimů v naší zemi asi o 100%. Záběry jako tyto budou za nějakých 10 let každodenní realitou.

Nebezpeční jsou všichni muslimové, neexistuje nic jako umírněný islám a islamismus, je jen jeden islám, což ostatně potvrdil i sultán Erdogan, když totéž před časem sám prohlásil. A pravý islám, kopírující život Mohameda, je ten, který jsme viděli na území Islámského státu. V Evropě jej zatím takto praktikovat nelze jednoduše proto, že je zde zatím málo muslimů. Proto zde zatím probíhá většinou džihád cestou přetvářky, tedy džihád nenásilný.

Čas ovšem hraje v jejich prospěch, neboť invazní tok neustává a jejich porodnost je příliš velká. A  jejich potomci už ví, jaký je jejich úkol…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

2 thoughts on “„Evropané, takhle vycvičíme naše děti, aby vyvraždily ty vaše,“ říká muslim (video)

  1. Nie je ďaleko doba , kedy aj náš či český mainstream /a samozrejme alternatíva/ bude písať o nových mešitách v Poľsku či Maďarsku. /A ,pravdaže, Česku./ Tie budú pribúdať bez ohľadu na to,či sa eurohujeri, fašistickí diktátori, Erdoganovi a Thaciho spojenci a iredentistickí fanatici Orbán a Morawiecki udržia pri moci alebo budú zvrhnutí. Už dnes prúdia do týchto krajín tisíce legálov /aj moslimských/ každý deň a budú aj naďalej, terajšie pseudokonzervatívne vlády nie sú protimgračné a proti migrácii nebudú ani tie liberálne. My Slováci ešte máme akú-takú šancu sa zachrániť.

  2. Strategie mlslimů je vskutku velmi sofistikovaná, nejdříve získat hospodářsky a politicky silné země (Německo,Francie, aj) a pomocí svých fanatických válečníků pak dobýt i země slabší, jež se snažily bránit a načas si udržet od is lamu odstup (i ČR), ale pokud dobudou Německo, tak nám to bude prd platné, že aktivně třeba nepřijímáme, když se aktivně nebráníme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. /data/web/virtuals/342591/virtual/www/wp-includes/link-template.php on line 409
https://necenzurovanapravda.cz/evropane-takhle-vycvicime-nase-deti-aby-vyvrazdily-ty-vase-rika-muslim-video/">View more
Cookies settings
Accept
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Save settings
Cookies settings