Belgie: Dva mladí ilegálové byli přistiženi při vykrádání domů obětí povodní

Belgie: Dva mladí ilegálové byli přistiženi při vykrádání domů obětí povodní

V předchozích týdnech, záhy po ničivých záplavách v Německu a Belgii, docházelo k mnoha případům rabování, přičemž v drtivé většině při něm byli přistiženi podobně, jako v tomto případě, nedávno příchozí multikulturní obohacovači, případně příslušníci etnika, které Evropu obohacuje už asi 700 let. Dalo se samozřejmě očekávat že ti, kdo patří k nejčastějším pachatelům majetkové trestné činnosti i v normální situaci, využijí možnosti, kterou jim povodně naskýtají a budou mezi prvními, kdo postižené lokality navštíví. Ovšem ne proto, aby pomáhali…

V pátek večer byli dva mladíci ve věku 16 a 23 let zadrženi na vlakovém nádraží Guillemins, když právě spáchali obzvlášť ohavnou loupež.

Dva mladí lidé, kteří zůstávají v Belgii nelegálně, byli rozpoznáni díky kamerám, na jejichž záběrech byli spatřeni v Comblainu v podvečer. Právě tam vstoupili do domu, který byl poškozen povodněmi, aby ukradli různé předměty, včetně bankovních karet.

S nimi provedli některé bezkontaktní výběry“. Taky si koupili jízdenku na vlak do Guillemins. Policejní hlídka je umístila do vazby a posléze byli předvoláni před státní zastupitelství v Lutychu.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Belgie: Dva mladí ilegálové byli přistiženi při vykrádání domů obětí povodní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout