Azylové zařízení v německém Suhlu musí kvůli nepokojům a kriminalitě 24 hodin denně hlídat policie

Azylové zařízení v německém Suhlu musí kvůli nepokojům a kriminalitě 24 hodin denně hlídat policie

Obyvatelé obcí, které jsou obohacovány díky přítomnosti azylového centra, jsou jistě nadšeni stále častějším obohacováním tamních hostů. Asi tak, jako obyvatelé německého Suhlu…

Německé policii bylo nařízeno, aby si udržela stálou přítomnost v azylovém centru v Suhlu kvůli rostoucí kriminalitě v obci a nepokojům uvnitř zařízení.

Georg Maier, ministr vnitra státu Durynsko, oznámil, že policisté budou nyní střežit azylové ubytování  v Suhlu 24 hodin denně a také zavedou zvýšené hlídky v okolních obcích.

Starosta Suhlu André Knapp (CDU) mezitím v pondělí předložil durynskému státnímu parlamentu petici za uzavření ubytování.

Výrazně bylo překročeno 1 500 podpisů potřebných pro veřejné slyšení, neboť petici podepsalo 1 900 signatářů. Důvodem je pokračující kriminalita v okolí centra, jako je poškozování majetku, krádeže a vloupání.

Centrum pro azylanty bylo údajně scénou častých násilných epizod. V prosinci byly k záchranářům nasazeny policejní a záchranné týmy během velké vzpoury proti karanténním příkazům.

Dělníci byli nuceni se zamknout v místnosti, když vetřelci v centru podnítili nepokoje. V březnu 2020 vypukl chaos poté, co bylo ubytovaným džihádistům řečeno, aby šli do karantény kvůli propuknutí infekce COVID. Desítky mladých mužů, mávajících vlajkou ISIS, vyhrožovaly, že zapálí ubytování. Vzbouření džihádisté nakonec během potyček s policií použili děti jako štíty.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Azylové zařízení v německém Suhlu musí kvůli nepokojům a kriminalitě 24 hodin denně hlídat policie

  1. V starobylém Suhlu (r. 1232) je i výroba loveckých zbraní, ZOO, filharmonie, … , mají vůbec zapotřebí krmit houfy barbarů, kteří nikdy pracovat nebudou, a vázat kapacity policie na jejich rozmary ? To si musí Němci sami rozhodnout ve volbách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout