V německém Karlsfeldu zavládl strach, město sužuje mládežnický gang

V německém Karlsfeldu zavládl strach, město sužuje mládežnický gang

V souvislosti s kriminalitou muslimských mládežnických gangů se hodně píše o Francii nebo Švédsku, nicméně tento “nešvar” se samozřejmě vyskytuje ve všech multikulturně obohacovaných zemích, tedy i v Německu, které si už roky zakládá na budoucí chalífát. A nejmladší muslimská generace se už podle toho, jako by žila v chalífátu, kde muslimové ovládají kafiry, také chová. Mladí velmi dobře ví, že v jejich generaci už začínají v daných zemích dominovat, což znamená, že relativně brzy převezmou vládu těchto zemí i v praxi. Města, která jsou těmito gangy sužována, tak jen v menším měřítku názorně ukazují, jak to bude časem vypadat v celé zemi a později na celém kontinentě…

Mnoho lidí v Karlsfeldu se neskutečně bojí. Důvodem je závažný zločinecký gang mladých lidí. Pobodání a sexuální delikty už nejsou raritou.

Thomas Kirner je policistou již 30 let, od roku 2016 pracuje jako důstojník specializovaný na mládež v policejním inspektorátu v Dachau, ale to, čeho si v Karlsfeldu již nějakou dobu všiml, nikdy předtím nezažil. V Karlsfeldu je aktivní zločinný mládežnický muslimský gang. Je tu podnebí strachu. Situace je tak špatná, že existují mladí lidé, kteří se chtějí odstěhovat ze své vlasti, jeden z nich řekl svým rodičům, že už ve městě nechce žít, “on se této skupiny tak bojí,” vysvětluje Kirner. “Karlsfeld je teď malé Chicago v okrese.”

“Dva vůdci – oba jsou v současné době ve vězení – mají za sebou skupinu až 30 příznivců ve věku od 13 do 17 let. Ti za nimi slepě jdou a udělají to, co se jim řekne. Mnozí z nich jsou členy jen proto, že se bojí, že se sami stanou oběťmi a budou vydíráni”, vysvětluje Thomas Kirner. Zdůrazňuje: “Se zločiny je zábava u konce, už dávno jsme přestali mluvit jen o krádežích a urážkách.” Jedná se o vážná tělesná zranění, sexuální delikty, skutečné boje, skupiny proti skupinám. Je to o válkách o území, drsných válkách, jako nedávno v Puchheimu, kdy byl 16letý chlapec smrtelně zraněn při pobodání. 15letý podezřelý byl zatčen, policie tento případ vyšetřuje.

Karlsfeld je také o demonstracích moci. “Chtějí vybudovat své impérium tady v Karlsfeldu, na svém území. A každý, kdo sem přijde, musí být vyděšený.” V roce 2019 začalo vše kolem nového centra s menšími přestupky. Když se situace zhoršila, starosta Stefan Kolbe inicioval první kulatý stůl. Teprve minulou sobotu se konal akční den pod heslem “Karlsfeld se pozvedne” s prací s mládeží, policií, úřadem péče o mládež, Bílým prstenem a intervenčním centrem Dachau proti domácímu násilí.

Mladý důstojník Thomas Kirner popisuje, jak gang postupuje: “Kdykoli nastal problém – například jeden ze skupiny byl uražen – část skupiny se okamžitě přesunula, aby si věc vyjasnila. A teď má téměř každý u sebe nůž. A to je obrovský problém. Když jde o nůž, máte vždy vážně zraněnou osobu a v určitém okamžiku možná mrtvou osobu. A Karlsfelder taky používá nože. Nedávno jen jeden z nich vytáhl nůž během krádeže kola a pořezal svoji oběť,” říká Kirner.
Od loňského léta je nyní 17letý hlavní vůdce skupiny ve vazbě, jeho mladší bratr od letošního jara. Oba jsou obviněni z nebezpečného ublížení na zdraví a sexuálních deliktů. Starší dokonce napadl svého otce nožem. Podle policie mají za sebou oba bratři pestrý seznam deliktů, počínaje trestnými činy jako je krádež, loupež, až po brutální zločiny jako je znásilnění. A to páchali už ve věku 14, 15 let. “To dělá jen někdo, kdo je duševně nemocný nebo vědomě chce přitáhnout pozornost,” říká policejní šéf.
Strach, kterým trpí mnoho obětí gangu, je pro policii obrovským problémem, protože oba bratři a nyní jejich nástupci v gangu vytvořili v Karlsfeldu takové prostředí strachu, že i dospělí říkají: “Nechci podat stížnost, protože se bojím o své děti.”. Kirner říká: “Slyšeli jsme o dětech, které už nechtějí opustit dům, chtějí se odstěhovat. A to v Karlsfeldu, ne někde v New Yorku nebo Chicagu s gangsterskými bossy!” Za posledních 20 let to nikdy nebylo tak masivní. “V Karlsfeldu panuje obrovský strach.”
Také se bojí pomsty, protože oba vůdci jsou nyní ve vězení, neboť někdo svědčil proti nim. Je tu video, které ukazuje, jak někdo vyhrožuje postiženému a říká: “Teď klečí na kolenou, líbá mi nohy a pak to pošleme těm dvěma.”
Policie má podezření, že počet zločinů v Karlsfeldu je mnohem vyšší, než je známo. “Nechci vědět, kolik zločinů se stalo a nevíme o nich, protože oběť ze strachu nic neřekla,” řekl Kirner. Policejní komisař však zdůrazňuje: “Každá stížnost nám pomáhá, protože trest pro pachatele pak může být vyšším.” Apeluje na rodiče a postižené: “Podejte stížnost na pachatele, zavolejte nám.”
Aby rozdrtila gang, policie už udělala hodně. Mimo jiné je v Karlsfeldu již nějakou dobu stále více přítomna. V uniformách, ale také v civilu. Dobrá zpráva: Po tři nebo čtyři týdny bylo kolem gangu mladíků naprosto ticho. Zda se jedná o úspěch dalších policistů na místě, nebo je tomu tak proto, že pobodání v Puchheimu zastrašilo gang, úředníci nemohou s jistotou říci. Jedna věc je jistá: policisté mají být v Karlsfeldu nasazeni intenzivněji.
Policejní mluvčí Günther Findl a policejní komisař Thomas Kirner mají jasnou výzvu k obětem násilí gangů: “Svěřte se někomu! A nezapomeňte se hlásit!” To je jediný způsob, jak změnit situaci v terénu. A i když se oběti bojí pomsty, pokud většina půjde na policii, nemohou se pomstít všem. Každý, kdo sleduje případ trestné činnosti gangů, by měl také informovat policii a buď pokračovat ve sledování situace, dokud nedorazí policisté, nebo se spojit s ostatními. “Ale neměli by se sami vystavovat nebezpečí,” říká Findl. Kromě toho by incident mohl být natočen, “nejlépe tak, aby si toho pachatelé nevšimli a materiál by pak mohl být předán výhradně policii.”
Tolik tedy k případu jedné obce, který ovšem není ojedinělý. Předpokládám, že většina lidí se bojí cokoli hlásit, protože ví, že v zemích EU výrazně selhává právní systém, který se často zastává zločinců a zajímá se především o jejich práva, ne tak o práva obětí. Tedy samozřejmě se to týká případů, kdy jsou oběťmi původní Evropané a útočníky invazisté či jejich potomci…
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.5]

One thought on “V německém Karlsfeldu zavládl strach, město sužuje mládežnický gang

  1. Nevím, jestli Karlsfeld není zrovna obcí, které se hlásili k přijímání běženců, ale i když ne, tak jim je Merkel přidělila a starejte se, zvládněte to. Jak jdou Němci do extrémů, ve vedlejší obci Dachau zavírali politické vězně, a dnes nedokážou zavřít ani kriminálníky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.