Švýcarsko: Afghánec se přiznal k útoku kyselinou na modelku

Švýcarsko: Afghánec se přiznal k útoku kyselinou na modelku

Opět jde o případ, který by měl být varováním nejen pro všechny mladé dívky, ale i pro všechny rodiče a prarodiče, kteří mají dcery a vnučky, neboť jen správná výchova může eliminovat pozdější možné důsledky multikulturních svazků. Každá mladá dívka by měla být včas varována před muslimy, přičemž stovky případů z celé Evropy svědčí o tom, že jsou podobné svazky vysoce rizikové.

V tomto případě mladá žena přežila, nicméně profese modelky je již v jejím případě zřejmě pasé. Po zbytek života si mladá Švýcarka ponese známky jejího krátkého vztahu s muslimem. Na druhou stranu mnoho evropských žen podobný svazek nepřežilo…

Afghánec se podle zpráv přiznal k brutálnímu útoku kyselinou na mladou ženu v garážích ve Švýcarsku.

Incident se odehrál v polovině února v domě v Neuchâtelu, kde bydlí oběť. 24letá Švýcarka, bývalá modelka identifikovaná jako „Laurie“, procházela kolem 8:00 parkovištěm činžovního domu, když byla polita kyselinou.

Policie rychle zatkla 19letého Afghánce, který vstoupil do Švýcarska jako údajný „uprchlík“. Zprávy naznačují, že podezřelý a oběť byli předtím ve vztahu.

„Pořád nevím, proč mě napadl kyselinou,“ řekla Laurie ve výpovědi. Afghánec dříve jakoukoli roli v útoku popřel navzdory silnému podezření a důkazům proti němu. „Nakonec se přiznal ke své vině v červnu,“ uvádí 20 Minutes.

Oběť řekla, že se jí ulevilo, neboť přiznání považuje za důležitý krok k posunu trestního případu kupředu. Říká, že žije ve strachu, že by Afghánec mohl někoho požádat, aby to dokončil.

„V den, kdy vyjde ven, vím, že se budu bát,“ prohlásila Laurie, která se již částečně zotavila ze svých zranění, ale stále má velkou jizvu na čele a obličeji.

„I když jsou dnes jizvy vidět mnohem méně a po laserové operaci by měly ještě více vyblednout, nějaké známky po kyselině zůstanou po celý život. Ale všichni máme své nedokonalosti, jsou součástí našeho života,“ řekla.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Švýcarsko: Afghánec se přiznal k útoku kyselinou na modelku

 1. Zachytil som správy o neúspešnom útoku mačetou v Drážďanoch /páchateľa z Eritrey chytili/, ako aj o úspešnom nožom v Dusseldorfe /páchateľ unikol a tipujem,že ho nikdy nechytia/. Prosím Slovanku, aby aspoň o jednom z týchto prípadov uverejnila článok.

   1. Tak toho Eritrejce jsem dohledala, případ je už týden starý:
    https://necenzurovanapravda.cz/2021/07/drazdany-allahu-akbar-kricel-eritrejec-ktery-honil-deti-s-macetou-a-nozem/

    Co se týká dalšího útoku, tak tady přesně nevím, o který jde, v Německu se to bodá pořád… Taky je možné, že jsem o tom nepsala, občas něco neuvedu, když je příliš málo informací nebo je nejisté, že šlo o „multikulturní obohacení“…. Je toho hodně, v Německu jsou útoky nožem skutečně na každodenním pořádku….

 2. Těch jizev fyzických a duševních u obětí přibývá jak na běžícím pásu, a to je zveřejněna jen tak asi tisícina různých útoků. Zejména u dětí a jejich každodenní šikana na školách s mlslimy a mnoho dalších i těch „drobných“ útoků, není zveřejněno, (i s ohledem na ochranu identity dětí). Souhlas s tím, že by rodiče opravdu neměli brát varování svých dětí před mlslimy na lehkou váhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout