Srbská policie objevila zbraně v táboře, kde pobývají ilegálové na cestě do Evropy (video)

Srbská policie objevila zbraně v táboře, kde pobývají ilegálové na cestě do Evropy (video)

K jakému účelu asi jsou tyto zbraně? Odkud je džihádisté mají? Myslím, že ten, kdo není indoktrinovaný mainstreamovou propagandou, která se nám snaží namluvit, že na cestě do Evropy jsou samí chudáci hledající bezpečí, má jasno. Džihádisté mají samozřejmě svůj úkol a k tomu jaksi i ty zbraně patří. Ostatně, počty útoků nožem i mačetou jsou už na každodenním pořádku.  Je třeba si uvědomit, že většina z hrdlořezů, kteří mají namířeno do Evropy, má za sebou i nějakou tu vojenskou zkušenost a to bez ohledu na věk. Vždyť zacházet se zbraní se malí džihádisté učí už v momentě, kdy zbraň udrží…

Ilegálové jsou stále častěji zadržováni na rakouských hranicích. V neděli bylo do 12 hodin ve státě Burgenland chyceno více než 100 lidí. Drtivá většina z nich pocházela z Afghánistánu. Podle pozorovatelů byla v poslední době opět rušná i „balkánská trasa“. Srbská policie tam našla nelegální tábor plný zbraní. Chtěli džihádisté odcestovat do Rakouska s těmito zbraněmi?

Policie v areálu osady Srpski Krstur v obci Nový Kneževac hlásí operaci nazvanou „pláž“. Cíl: vypátrat ilegály a identifikovat osoby, u nichž existují náznaky obchodování s lidmi, krádeží, vydírání.

Podle zpráv narazili policisté na nelegální tábor plný ilegálů a zbraní. Zřejmě měly být propašovány do Evropy.

Ministr vnitra Srbské republiky Aleksandar Vulin, který se zúčastnil policejní akce, poukázal na to, že nelegální tábory a gangy nejsou v žádné části Srbska tolerovány. Zdůraznil, že srbská policie udělá vše pro to, aby se občané cítili bezpečně a chráněni.

„Migrační krizi nepomáhá Srbsko, Srbsko ji nevyřeší, ale na našem území musí migranti jednat v souladu se zákonem a zákon se vztahuje na všechny. Jak se to týká našich občanů, týká se to i migrantů,“ prohlásil.

Srbský komisař pro uprchlíky a migraci Vladimir Cucic poukázal na to, že Srbsko se vážně zabývalo problémem migrace a že v Evropě není mnoho ministrů vnitra, kteří by se v časných ranních hodinách účastnili akcí a osobně je podporovali.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Srbská policie objevila zbraně v táboře, kde pobývají ilegálové na cestě do Evropy (video)

  1. No zrovna Srbsko moc proti imigraci nedělá, hlavně kvůli migrantům ze Srbska stavěli Maďaři plot, páč jižní hranice Srbska je děravá jak cedník.

  2. Dva kruto pravdivé fakty z Balkánu: V susednej Čiernej Hore – kde mimochodom prebieha silná islamizácia tak ako na väčšine Balkánu – s veľkou slávou prebehol prvý lesbický „sobáš“… A bývalý premiér-diktátor Džukanovič ostal prezidentom a má veľké reči o skorom vstupe do EÚ. Ešte treba pripomenúť, že kosovským „reprezentantom“ už na rozdiel od Rusov nikto nebráni na žiadnej veľkej akcii /teda ani olympijských hrách/ používať „vlastné“ symboly, vlajku, hymnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout