Mladý Ital byl zmasakrován sedmi vetřelci, protože před nimi bránil svoji přítelkyni

Mladý Ital byl zmasakrován sedmi vetřelci, protože před nimi bránil svoji přítelkyni

Útočit v tlupě na jednoho, jak typické! Na tomto incidentu, který se udál včera v italské Pise, mne asi nejvíc zarazil fakt, že během útoku bylo kolem plno lidí, ale nikdo nezasáhl, nikdo nepomohl bitému mladíkovi, když bránil svoji přítelkyni před vetřeleckou sebrankou…

Vulgární, urážlivé poznámky a bezdůvodné vtipkování na adresu přítelkyně mladého Itala  – to byl začátek celého konfliktu. On, 26letý dělník z Livorna, reagoval na skupinu afrických ilegálů, kteří se ve 2:20 ráno pohybovali na pobřeží a hledali Italy, které by obtěžovali.

Nemohl mlčet, když slyšel, jak uráží jeho přítelkyni. A poté, co poukázal na jejich nevhodné chování, byl napaden.  Zbitý do krve.

Skupina reagovala násilně. Jeden ze sedmi mladých vetřelců se od ostatních oddělil a došel na dosah od mladého 26letého muže, kterého se pokusil udeřit do obličeje.

Pracovníkovi v odvětví logistiky přístavů se podařilo tomuto úderu vyhnout, ale zezadu ho napadli ostatní. Dostal několik ran zezadu do krku a pak zkolaboval na zemi, zatímco jeho přítelkyně zoufale křičela. Sám čelil bandě ilegálů.

Scéna, která se brzy změnila ve skutečné drama. Šestadvacetiletý muž téměř ztratil vědomí. Jeho partnerka ho držela v náručí.

Sanitka nakonec dělníka po stabilizaci okamžitě převezla do Cisanella, kde lékaři vyslovili nejistou prognózu. Je hospitalizován na oddělení neuroanestezie a resuscitace. Má těžká poranění krku a hlavy. Poté, co byl mladý muž převezen do nemocnice, se případ dostal do rukou policie. Několik policistů dorazilo na pobřežní silnici v Marina di Pisa, na místo, kde se útok odehrál. Jde o poměrně problematické místo, kde se potulují tlupy mladých ilegálů. Téměř každý víkend je na toto místo volána policie pro rvačky a napadení.

Vyšetřování, včetně kamer a prvních svědectví, bylo svěřeno mobilnímu týmu policejního ředitelství. Vyšetřovatelé pokračují ve vyšetřování velmi vážného ublížení na zdraví. Rodinní příslušníci 26letého muže spěchali do Cisanella. „Lékaři se rozhodují, co dělat“ – vysvětlovala večer jeho sestra.

Dále sestra k incidentu vypověděla:

„Byl to zbabělý útok. Můj bratr a jeho přítelkyně se procházeli, když na ni začali vulgárně pokřikovat a můj bratr na jejich provokace odpověděl a napomenul je. V tu chvíli se ho jeden z nich pokusil udeřit, ale podařilo se mu ráně vyhnout. Pak ho ostatní zmlátili zezadu. Spadl na zem. Bylo tam plno lidí a jen jeho přítelkyně volala o pomoc a snažila se je zastavit. Nikdo se nepohnul, aby mu pomohl. Je nemožné, aby nikdo neviděl, co se stalo. A ti chlapi jsou na útěku. Můj bratr byl opravdu surově zbit, byli to zbabělci.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Mladý Ital byl zmasakrován sedmi vetřelci, protože před nimi bránil svoji přítelkyni

  1. Ty tlupy vetřelců co se nudí by potřebovaly tvrdou práci a shánět živobytí, nejlépe ve své krásné domovině. Snad to jednou Italům dojde (?) .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout