Francie: 20 policistů a hasiči byli násilně napadeni padesátičlenným muslimským gangem

Francie: 20 policistů a hasiči byli násilně napadeni padesátičlenným muslimským gangem

V multikulturně obohacované Francii již není dne, aby nedošlo k napadení policistů, případně hasičů, kteří jezdí hasit požáry aut a jiných objektů, způsobené stále agresivnějšími muslimskými gangy. Ve Francii je již 150 lokalit, které jsou pod muslimskou nadvládou, vládne zde tedy šaría a nulový respekt k francouzským zákonům. Je tak již jen otázkou času, než tyto lokality oficiálně předá francouzská vláda do rukou těch, kdo je ovládají. Nebo se snad podaří zvolit příští rok takového prezidenta, který si s problémem poradí skutečně účinně, aniž by byl nucen tato území muslimům odevzdat?

Policie a hasiči byli násilně napadeni v Brestu (Finistère) v noci z úterý na středu ve čtvrti Pontanezen. Zejména se dostali pod palbu rachejtlí a petard.

Policie byla upozorněna kolem půlnoci na kontejnery na odpadky a auto, které někdo zapálil na rue Cézanne, v okrese Pontanezen v Brestu. Na amatérských videích vysílaných zejména na sociální síti Snapchat je možné vidět jednotlivce, kteří střílí ohňostroj mezi budovami, ale také hustý kouř, který je pravděpodobně z ohně.

Jakmile dorazili, policie narazila na mnoho nepřátelských jedinců. V doprovodu hasičů, kteří přišli uhasit různé požáry, se policie stala terčem házení kamenů a minometů s pyrotechnikou. Nicméně, nebyla tam žádná zranění. Asi padesát osob během zásahu zaútočilo na dvacet policistů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: 20 policistů a hasiči byli násilně napadeni padesátičlenným muslimským gangem

  1. Opravdu nepochopitelné, co si vše nechá policie líbit od nebezpečného davu privilegovaných, být to rodilí Francouzi, tak jsou dávno zmláceni, pozatýkáni a ve vazbě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.