Čeká USA rezignace očividně dementního Bidena a nástup Kamaly Harrisové?

Čeká USA rezignace očividně dementního Bidena a nástup Kamaly Harrisové?

V posledních dnech se stále častěji tato možnost propírá v nejen amerických médiích. Biden už mnohokrát hovořil na veřejnosti velmi zmateně a už i bývalý lékař z bílého domu tvrdí, že je jisté, že brzy rezignuje sám nebo k tomu bude donucen svým okolím.

Ostatně, všichni snad dobře víme, že prezidentem neměl být Biden, ale Harrisová. S tím se zcela jistě počítalo od samého začátku, nicméně v případě Harrisové by se volby falšovaly velice problematicky, neboť by byla nevolitelná i pro mnohé věrné demokratické voliče, kteří ještě byli ochotni volit Bidena. Zfalšovat volby by tak bylo u Harrisové nesrovnatelně těžší.

Ronny Jackson, který byl osobním lékařem prezidentů Baracka Obamy a Donalda Trumpa, se domnívá, že duševní zdraví  Bidena se stalo tak špatným, že 78letý muž bude nucen rezignovat.

Spekulace o demenci Bidena posílily po zmateném televizním vystoupení amerického prezidenta minulý týden.

Není to zdaleka poprvé, co byl dlouholetý levicový politik přistižen, jak nesouvise mumlá a vyslovuje bizarní fráze. Ronny Jackson byl dříve lékařem Bílého domu, ale od loňské zimy je členem Republikánské sněmovny reprezentantů.

Po Bidenově středečním vystoupení ve státní televizi, kdy prezident hovořil o vysávání krve dětí, Jackson řekl, že je vyděšený z důsledků, které by zdraví Joea Bidena mohlo mít na zemi.

„Byl úplně mimo a teď se musí podrobit kognitivnímu vyšetření!“ píše Ronny Jackson na Twitteru a připojuje klip, ve kterém Biden mele něco o republikánech a vysávání  krve z dětí.

Ronny Jackson řekl Fox news, že Bidenovo duševní zdraví se stalo otázkou bezpečnostní politiky.

„Myslím, že buď rezignuje – někdy v blízké budoucnosti ho přesvědčí, aby rezignoval na svou funkci kvůli zdravotním problémům – nebo budou muset použít 25. dodatek, aby se tohoto muže zbavili,“ řekl Jackson.

Ronny Jackson byl jedním z republikánů ve Sněmovně reprezentantů, kteří minulý měsíc podepsali dopis, v kterém Bidena žádali, aby si udělal test kognitivních funkcí a zveřejnil výsledky. Také Donald Trump si během svého prezidentského období udělal takový test.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Čeká USA rezignace očividně dementního Bidena a nástup Kamaly Harrisové?

  1. Podvod se česnekům nevyplatil.Začali tlačit na pilu moc rychle,jenže jůesej je tak předlužená země,že by je z dluhů vytáhla pořádná válka….jenže R|usko si na záda chcát nenechá a Čína také ví,že pokud padne Rusko,padne i ona a tal jsou emeričané v …bruseli.A čeká je občanská válka s negry a bolševiky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout