Vzniká nová, mnohem rozsáhlejší mapa islámu v Rakousku, ta původní byla velmi nepřesná

Vzniká nová, mnohem rozsáhlejší mapa islámu v Rakousku, ta původní byla velmi nepřesná

Otázka je, zda to byl záměr nebo jen omyl? Jak jsem zde již nesčetněkrát upozornila, tak evropské vlády nejsou protiislámské, žádná taková zde není. Strany, které mají v programu boj proti islámu, nejsou nikde ve vládě, někde jsou v opozici, jinde mimo parlament. Vlády, které jsou dnes u vesel po celé EU, jsou v prvé řadě probruselské, takže konají přesně tak, jak se po nich žádá ze strany EU, včetně podpory islámu.

Jenže právě proto, že v některých zemích je již značný odpor proti islamizaci a probouzí se stále další lidé v celé EU, musí se mnohé vlády navenek přetvařovat, ve skutečnosti islám nijak významně nepotlačují. Ostatně, když měli rakouští Zelení, kteří jsou součástí rakouské vládní koalice, skandál ohledně podpory radikálního islámského spolku, vše se potichu zametlo pod koberec.  Přitom se jednalo o mnohem horší skandál, než byl ten, na jehož základě účelově padla předchozí vláda.

Z toho mi tedy vyplývá, že mapka islámu, na níž drtivá většina mešit chyběla, měla víc než cokoli jiného zastřít mnohem horší realitu. Pravdivá mapka by totiž ukázala skutečnost, kterou jen málokdo tuší: Rakousko je mnohem víc islamizováno, než se tvrdí. Jak jsem zde nedávno v několika článcích upozornila, tak podobně záměrně manipulují s počty muslimů i vlády dalších islamizovaných zemí, mimo jiné Německa a Švédska. Obě tyto země mají – jak se prokázalo – mnohonásobně víc muslimů, než se oficiálně přiznává. Podobně je na tom zřejmě i Rakousko.

V květnu  vláda Rakouska překvapila veřejnost mapou islámu. Způsobilo to velký rozruch. Bylo to protimuslimské a kontraproduktivní, uvedla levice. Ale ve skutečnosti byla mapa neúplná, jak se nyní ukazuje, ale také velmi drahá. Časopis Freilich ve Štýrském Hradci proto pracuje na kompletní mapě islámu, která zahrnuje také všechny mešity v Rakousku.

Podle iniciátora Heinricha Sickla již zdokumentovali mnohem více islámských sdružení a mešit v Rakousku než vláda. Zatímco mapa islámu „Dokumentační centrum pro politický islám“ v celkové výši 500 000 eur ukazuje celkem pouze 200 míst na mapě, jen v samotné Vídni bylo objeveno 280 islámských sdružení a mešit.

„Vytváříme pravou islámskou mapu,“ říká Sickl. Pro tento účel byla zřízena samostatná domovská stránka, kde lze projekt podporovat. Iniciátor Sickl říká:

„Konzervativně-zelená federální vláda se prezentovala jako bojovník proti politickému islámu s mapou islámu. Když se islamisté bouřili ve spojenectví s levici, mapa byla zmenšena a nakonec dokonce zcela zmizela z webu.

Navzdory obrovskému rozpočtu zůstává mapa daleko za skutečností, což zastírá skutečný rozsah islamizace země. Proto vytváříme novou, skutečnou mapu islámu, která nabízí jasnou představu o spojení mezi politickým islámem a islamizací, o kterou usiluje. Chceme znát proudy a nejdůležitější zástupce, kteří zde pracují, a poté rozšířit mapu do celého německy mluvícího regionu. Cílem je prezentovat vývoj islámu přesně a nezkresleně.“

Časopis Freilich již má zkušenosti s tvorbou map. Na jejich domovské stránce bylo působivě zdokumentováno levicové násilí ve střední Evropě – jako protimluv mainstreamovému názoru, že levicové násilí vůbec neexistuje.

Co k tomu dodat? Nevěřte, prosím, žádným politikům, kteří jsou pro EU a nemají v programu ani slovo proti islámu. V důsledku se vinou těchto politiků, ale především jejich voličů, islamizuje celá Evropa. Velmi podsazené počty muslimů pak mají sloužit k uklidnění původních obyvatel, aby neměli ani tušení o tom, jaký je reálný stav jejich zemí….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Vzniká nová, mnohem rozsáhlejší mapa islámu v Rakousku, ta původní byla velmi nepřesná

  1. Už som spomínal,že ani Orbán a Morawiecki nie sú protiislamsky a protimigračne zameraní … A už vôbec nie sú odporcami bruselského teroru. Práve naopak: odmietajú vystúpenie z EÚ a NATO ,podporujú masovú legálnu migráciu a bratríčkujú sa s Erdoganom aj ropnými šejkami.

  2. To je paradox, vlády a aktivisté kde koho označují za desinformátora a sami desinformace používají přímo jako politický nástroj, což novinka není, ale v případě jejich podpory is lamu je to velmi nebezpečné. V tomto ani naše vláda není vyjímkou, naopak s Al Hamajdou kupředu levá, kupředu is lam, a s proti socialistickými živly pěkně zatočí (nenávist, předsudečná nenávist, is lamo fobie, xeno fobie, a další nesmysly).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout