Francouzi žádají Zemmoura, aby kandidoval na prezidenta, neboť je ještě mnohem radikálnější, než Marine le Pen

Francouzi žádají Zemmoura, aby kandidoval na prezidenta, neboť je ještě mnohem radikálnější, než Marine le Pen

Skutečně začíná Francouzům docházet, do jaké situace se i díky výsledkům prezidentských voleb v posledních desetiletích dostali? Ve Francii je samozřejmě hlavním důvodem tristní situace země koloniální minulost, islamizace však byla podpořena i tím, že si Francouzi po dlouhá desetiletí volili především sociální stát, který však prosazovali multikulturalisté. Situace, do jaké se nyní dostali, zcela jasně ukazuje, že země nezadržitelně směřuje k občanské válce.

Poslední hřebík do rakve si pak Francouzi sami zatloukli volbou Macrona. V nedávných komunálních volbách se pak ukázalo, že Francouzi už Macrona odmítají. Ale moc dobře nedopadla ani RN, strana Marine le Pen. Výsledek komunálních voleb byl ovšem dán i velmi malou účastí, nelze jej tak považovat za bernou minci k volbám prezidentským, které Francii čekají příští rok.

Mnozí Francouzi začínají mít pocit, že je třeba dostat do vedení státu především odpůrce islámu. Tedy toho, kdo se nebude ostýchat zavádět velmi tvrdé zákony proti islámu a pokračující islamizaci země. toho, kdo se nebude bát nasadit do muslimy zabraných oblastí armádu. Mnoha Francouzům se zdá Marine le Pen příliš měkká, žádají tak Érica Zemmoura, dlouholetého kritika islámu, aby se o prezidentský post ucházel.

“Zemmour Président”. Příznivci polemiky Érica Zemmoura v pondělí oznámili, že po druhém kole krajských voleb vylepili plakáty svého nadějného prezidentského kandidáta s tímto sloganem do volebních místností tisíce obcí.
Několik z těchto plakátů, na kterých je Eric Zemmour v černé bundě a bílé košili, bylo vystaveno v Paříži na hlavních bulvárech.
Francouzská média jako CNews a Le Figaro ostře kritizovala Rassemblement National (RN) a Marine Le Penovou po jejich fiasku v prvním kole regionálních voleb, které bylo potvrzeno i ve druhém kole.

“V noci z 27. na 28. června byla celá Francie zaplavena plakáty “Zemmour Président”. Bylo mobilizováno 500 aktivistů, zasaženo bylo 90 okresů a více než 1000 měst,” uvedl v prohlášení Les amis d’Éric Zemmour.

“Je to výzva Ericu Zemmourovi, aby oznámil svou kandidaturu do prezidentských voleb a ukončil 40 let politické neefektivity,” uvedla asociace. Jejím mluvčím je Antoine Diers, člen strany LR a náčelník štábu starosty Plessis-Robinsonu v oddělení Hauts-de-Seine.

K Zemmourovi se hlásí dokonce i někteří členové RN, kteří mají zřejmě pocit, že tristní situaci země může vyřešit jen prezident, který bude schopen jít proti islámu zcela nekompromisně.

Uvidíme, jak se Zemmour rozhodne, nejspíš i on sám si uvědomuje, že jeho kandidatura by na jedné straně způsobila rozdrobení hlasů v prvním kole, na té druhé by se zřejmě zvedla obrovská vlna odporu nejen ze strany muslimů, ale i EU, OSN a mnoha dalších podvratných organizací, které islamizaci Evropy podporují.

Každopádně budou volby ve Francii velmi důležité nejen pro tuto zemi, ale pro celou Evropu. Protestní hlasy mohou zajistit FREXIT a tím i rozložení celého bruselského molocha. Francouzské prezidentské volby tak rozhodnou nejen o osudu Francie, ale zřejmě i zbytku Evropy…

BildBild

Bild

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Francouzi žádají Zemmoura, aby kandidoval na prezidenta, neboť je ještě mnohem radikálnější, než Marine le Pen

  1. Ano, Le Pen “změkla” vlivem obrovského soustředěného tlaku vlády, úřadů, soudů na ní a její spolustraníky. Ovšem může to být dočasný ústup. I sám Eric Zemmour si uvědomuje, že by šlo o drobení sil a hodlal podpořit Le Pen. Zatím váhá, tak uvidíme, zda půde do toho sám a jakou bude mít podporu, ta by musela být velmi výrazná aby měl šanci na vítezství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.