Turecko: Stovky džihádistů čekají ve sklepení na pašeráky, kteří je převezou do Evropy (video)

Turecko: Stovky džihádistů čekají ve sklepení na pašeráky, kteří je převezou do Evropy (video)

Řecko se nedávno pustilo do mnohem přísnější ostrahy hranic, takže už není pro džihádisty tak jednoduché se dostat z Turecka do Evropy. Na pozemní hranici jsou vystavěny vysoké ploty a v ostraze mají dopomoci i zvuková děla. Džihádisté jsou tak nuceni přecházet v menších skupinkách a zřejmě využívají především cestu přes Tureckem okupovanou část Kypru na jeho řeckou část, mnozí putují po moři na řecké ostrovy, někteří až do Itálie. Část zřejmě putuje dál do Evropy i přes Bulharsko.

Podobně, jako třeba i v Libyi, mají pašeráci také v Turecku zřízeny tajné prostory, kde se džihádisté putující do Evropy shromažďují.

Nyní byly zveřejněny záběry stovek vetřelců, čekajících na cestu na západ v suterénu v tureckém městě Van. Džihádisté tam čekají, až přijdou na řadu…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Turecko: Stovky džihádistů čekají ve sklepení na pašeráky, kteří je převezou do Evropy (video)

  1. Řekové se snaží, i když stále s Bulharskem mají nedostatečnou ochranu hranic. Jsou ale dost osamoceni, když EU nejen nepomáhá, ale jde proti nim. Bude záležet na volbách ve Francii, Německu, Itálii aj., zda is lámská armáda Evropu porazí, či si to nenechá líbit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.