Švédsko si svých hrdlořezů z ISIS váží, rozdává jim byty, ty nejhorší pošle na psychiatrii

Švédsko si svých hrdlořezů z ISIS váží, rozdává jim byty, ty nejhorší pošle na psychiatrii

Nevěsty ISIS se už měsíce vrací z kurdských táborů do zemí původu, samozřejmě včetně zemí evropských. Je už pak na každé zemi, jak s často bezohlednými džihádistkami naloží. Některé země je uvězní, jiné – jako třeba Švédsko – umístí ženy, které byly na svoji účast v ISIS pyšné – do psychiatrické léčebny nebo jim dají utajenou identitu a byt, přičemž štědré sociální dávky jsou samozřejmostí. Na psychiatrii skončila také manželka nejhoršího švédského džihádisty, která – původem Švédka – konvertovala k islámu poté, co si vzala Araba. Žena se dosud hlásí k ISIS, s čímž Švédsko očividně nemá nejmenší problémy…

Žena, která byla po účasti v bojích s Islámským státem vyhoštěna ze Sýrie, byla skryta SÄPO v Boråsu. Žena, která je manželkou “nejnebezpečnějšího Švéda ISIS”, byla nyní odsouzena za vyhrožování úředníkovi. A to poté, co vyhrožovala pečovatelce, že podřízne hrdla členům její  rodiny – poprava by se uskutečnila, zatímco pečovatelka se bude dívat. Město zároveň ujistilo místní obyvatele, že není třeba se obávat, že by v zemi byli teroristé.

K incidentu došlo letos 7. dubna, kdy byla žena na základě soudního příkazu léčena na psychiatrickém oddělení nemocnice Södra Älvsborg – nedlouho poté, co začátkem března dorazila do Švédska.

Žena byla v té době připoutána řemeny a byla sledována pečovatelkou poté, co byla předtím zapletena do nepokojů na oddělení.

Pečovatelka v nemocnici řekla policii, jak na ni Sabrin zírala, když na ni dohlížela. Pak se Sabrin zeptala ošetřovatelky, jestli má rodinu. Když Sabrin zjistila, že ano, přišly výhružky:

“To je dobře! Já je zabiju! A uříznu krk tvému otci, zatímco se budeš dívat! Já si tě najdu!”

Zaměstnanci oddělení si byli vědomi toho, že Sabrin cestovala do ISIS se svou rodinou v roce 2014 a nedávno se vrátila do Švédska poté, co Sýrie provedla deportace. Pečovatelka vypráví policii o svém vlastním strachu, ale i o strachu ostatních zaměstnanců, kteří se báli o ni pečovat.

Několik členů Sabrininy rodiny cestovalo do Sýrie, aby se připojili k ISIS. SAPO však utajila informace o rodině a pobytu s odůvodněním, že jsou důvěrné. Mimo jiné se zdá, že ostatní orgány nemohou rozhodovat o rodině, protože jsou začerněny podstatné části spisu.

V právních dokumentech chybí údaje o registraci Sabrin poté, co společnost SAPO poskytla rodině chráněné osobní údaje.

Podle rozsudku byla Sabrin vdaná za osobu, “která má silné vazby na ISIS” a údajně žila téměř celý svůj dospělý život v Sýrii. Navíc se zdá, že byla deportována ze Sýrie do Švédska. Úřady také píší, že lze předpokládat, že Sabrin zůstává ideologicky přesvědčena.

Podle registru obyvatel Sabrin i její muž Nader emigrovali ze Švédska do “Neznámé země”.

Nové údaje však ukazují, že Sabrin je stále utajeně ve Švédsku. Vyvolává to otázky, zda její manžel, který je tedy  i podle vyjádření ze Sýrie nejnebezpečnějším a nejkrutějším Švédem ISIS mezi vězni, který plánuje spáchat teroristické činy, je někde ve Švédsku pod ochranou švédské bezpečnostní policie. Podle některých informací však Nader zůstává ve vězení v Sýrii.

V prosinci 2020 Fria Tider odhalila, že SAPO nabídlo podobné zacházení teroristce ISIS, která vedla ženskou brigádu Islámského státu v Sýrii. Vůdkyně teroristek mimo jiné pózovala s useknutou hlavou a vysmívala se popraveným vězňům. Švédská bezpečnostní policie vyplatila teroristce nemalé finanční částky, přičemž ta nyní žije s novou identitou mezi civilním obyvatelstvem v Göteborgu.

Žena nemá – i přes hrůznosti, jichž se dopouštěla na území, které bylo ovládáno ISIS –  žádný záznam v trestním rejstříku a popřela jakékoli provinění z důvodu, že se necítila dobře, a proto si nevzpomíná. Okresní soud v Boråsu v pondělí oznámil, že Sabrin bude odsouzena za vyhrožování úředníkovi. Soud se domnívá, že vhodným trestem je, aby žena byla převezena do psychiatrické péče, kde projde speciálními testy před propuštěním. Pečovatelce také zaplatí odškodné ve výši 5 000 SEK.

Na začátku roku obec Borås oznámila, že přijala několik žen, které se vrátily poté, co strávily čas u Islámského státu. Obec pečlivě komunikovala prostřednictvím státní televize, že není důvod k obavám.

“V současné době není důvod k tomu, aby se místní občané znepokojovali,” uvedla obec podle SVT.

V posledních letech se několik obcí připravuje na přijetí dalších bojovníků ISIS. Ze zpráv státního rozhlasu na toto téma bylo zřejmé, že teroristům bude nabídnuto bydlení, práce a řidičské průkazy, aby se rychleji začlenili do švédské společnosti.

Jak je vidět, tak pokud se přidáte k té “správné” partičce, pak máte prostě jistotu, že i když budete nožem pižlat jednu hlavu za druhou, dostanete se přinejhorším na pár měsíců na psychiatrii. Jinak obdržíte štědré kapesné, bydlení, práci (či dávky) i řidičák. Čistý trestní rejstřík je samozřejmostí. Pěkně si Švédové své  džihádisty hýčkají!!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko si svých hrdlořezů z ISIS váží, rozdává jim byty, ty nejhorší pošle na psychiatrii

  1. To je již naprosté selhání právního státu, když Švédská pseudo humanita došla tak daleko, že kryje vrahy a teroristy. Švédsko je odstrašující příklad neomarxistické politiky .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.