Rakousko: Politici a celebrity brání  radikální salafistické mešity, uvedené na mapě islámu

Rakousko: Politici a celebrity brání radikální salafistické mešity, uvedené na mapě islámu

Aby mohla islamizace Evropy probíhat úspěšně, je třeba do ní zapojit co nejvíce autorit. Proto v islamizaci jednotlivých zemí nejedou zdaleka jen sami muslimové, ale především domácí politici, soudy či rádoby celebrity. Nejinak je tomu v Rakousku, které – jak jen málokdo tuší – patří k nejvíce islamizovaným evropským zemím.

Muslimská mládež Rakousko (MJÖ) v otevřeném dopise ze 14. června požadovala konečné vymazání “mapy islámu”, v čemž  je tato organizace podporována politiky a celebritami. Mapa by údajně podpořila islamofobii a vystavila mešity více protiislámským útokům – tedy obviněním. Kritikům mapy je zřejmě jedno, že v průběhu kampaně jsou obhajovány i radikální mešity.

současná ministryně spravedlnosti bosenského původu podporovala jednu z radikálních mešit

Politici sociálně demokratické strany (SPÖ), Zelených a NEOS a také bývalý spolkový prezident Heinz Fischer podporují požadavek na odstranění mapy Islámu, jak vysvětluje MJÖ.

Na seznamu podporovatelů jsou známé osobnosti: Irmgard Griss, bývalý federální prezidentský kandidát a politik NEOS, stejně jako autor knihy Franzobel, politický poradce Rudi Fußi, politici SPÖ Nurten Yilmaz a Omar Al-Rawi a také vídeňský městský radní pro integraci Christoph Wiederkehr (NEOS). Na seznamu je i bývalý zelený člen Národní rady Karl Öllinger.

Mustafa Durmus, člen Mladé SPÖ Štýrsko, také na Twitteru požaduje: “Mapa islámu musí okamžitě zmizet ze sítě. Musí následovat konkrétní opatření proti islamofobii.” Důvodem jeho rozhořčení bylo to, že neznámé osoby vyvěsily před Islámským kulturním centrem Štýrský Hradec ceduli s nápisem “Pozor, politický islám ve vašem sousedství”.

Image

Mladý politik se nezmínil, že právě tato mešita byla prohledána v průběhu “operace Luxor”, což je opatření ministerstva vnitra v boji proti politickému islámu. Nevyjádřil se ani k tomu, že malé holčičky a nemuslimské školačky, které navštěvovaly mešitu se svými třídami, tam byly vidět jen zahalené. Radikální kazatelé nenávisti jsou také údajně – stejně jako mešita – financováni ze zahraničí.

Během volební kampaně v září 2019 mešitu navštívila také ministryně spravedlnosti Alma Zadic (Zelení). K dnešnímu dni se k této záležitosti nevyjádřila.

Hakan Gördü, Zakladatel malé strany Soziales Österreich der Zukunft (Sociální Rakousko budoucnosti, SÖZ) a bývalý vůdce Erdoganovy lobbistické strany UID, který řekl, že vládní protiteroristický balíček je příliš “islamofobní”, se před několika dny nechal v médiích vyfotografovat, jak demontuje ceduli s nápisem “Pozor, politický islám ve vašem sousedství”, která byla umístěna poblíž mešity v Murlingengasse.

Podle prohlášení jeho stranického kolegy Sabettina Kooka pro NEX24 bylo “pobuřující značení” vyvěšováno neznámými osobami poblíž mešity Meidling. On, Hakan Gördu a radní okresu Simmering Suayip Akpinar  “diskriminační” ceduli sundali. Hakan Gördü a Kocak zapomněli ve svých alarmujících twitterových příspěvcích zmínit, že vídeňský vrah Kujtim F. se radikalizoval v Murlingengasse a byl tam aktivní a že několik pravidelných návštěvníků mešity sympatizuje s IS.

seznam příznivců radikálních mešit z řad politiků a celebrit

V návaznosti na pokračující obvinění z islamofobie bylo těhotné ministryně pro integraci Susanne Raab (ÖVP) ohrožena smrtí za zveřejnění mapy islámu a byla terčem nenávistných příspěvků na všech platformách sociálních médií.

těhotná politička zveřejnila mapku islámu, vyhrožují jí smrtí

Povšimněte si, kolik muslimů již infiltrovalo i rakouské politické strany, zejména se to týká sociální demokracie, což je strana, která má zpravidla za úkol danou evropskou zemi islamizovat.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Rakousko: Politici a celebrity brání radikální salafistické mešity, uvedené na mapě islámu

  1. Co se to stalo s lidmi na západě, že podporují i prosazují zlo, jedno z největších na Zemi. Degenerace z přežranosti, z nudy, či očekávání výhod, a strach se postavit zlu, to je málo, ke ztrátě pudu sebezáchovy nedochází z kulturních příčin, ale biologických, tak je možné, že došlo i k biologické degeneraci Evropanů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.