Švédsko: Šéf muslimského gangu vtrhl do školy, kde pobodal dva lidi, policii uniká

Švédsko: Šéf muslimského gangu vtrhl do školy, kde pobodal dva lidi, policii uniká

Při všem, co se poslední dobou děje nejen ve Švédsku, ale například i v Belgii nebo Francii, se zdá, že tyto země ovládají muslimské gangy. Často jsou jejich členové dlouholetí dealeři drog, avšak zůstávají na svobodě i přesto, že mají na svém kontě bezpočet trestných činů. A stále častěji se stává, že spravedlnosti uniká také násilný zločinec. Předpokládám, že mladý šéf gangu z titulku již v tento moment ani není ve Švédsku. Nicméně v různých muslimských ghettech kdekoli v Evropě se nejeden recidivista lehce schová. Za více než měsíc se navíc mohl zločinec dostat i do jeho původní domoviny, která ho samozřejmě nevydá…

Policie pátrá po 20letém Mikahilu Akgünovi za pokus o vraždu na střední škole Årstaskolan ve Stockholmu na konci dubna.

Policie byla do školy přivolána letos 28. dubna v poledne poté, co byli pobodáni dva lidé ve věku 15 a 20 let. Mikahil Akgün byl údajně zatčen v souvislosti s pobodáním spolu s dalším mužem jeho věku, ale brzy byl znovu propuštěn. Minulý měsíc na něj byl vydán  v nepřítomnosti  zatykač za pokus o vraždu a nyní je hledaný.

Mikahil Akgün je identifikován jako vůdce tzv. gangu Årsta. V minulosti byl několikrát odsouzen za trestné činy, zejména drogové delikty a byl identifikován jako zapletený do dvou přestřelek v Årstě: jedné proti ubytovateli a jedné proti strážným v Årsta Torg. Spolu s několika dalšími přistěhovalci s blízkovýchodním původem ve svém gangu vytváří z Årsty no-go zónu.

Stockholmská policie nyní žádá veřejnost o pomoc při zatýkání 20letého vůdce gangu. Každý, kdo má informace o jeho pobytu, může kontaktovat policii na 114 14 nebo prostřednictvím webového formuláře na policejních webových stránkách. Každý, kdo dá policii tipy, může zůstat v anonymitě, uvedla policie.

„Očekává se, že Mikahil Akgün se bude pohybovat hlavně v oblasti kolem Årsty ve Stockholmu, ale má kontakty na velkou část jižního Stockholmu, avšak zbytek regionu je také považován za pravděpodobné místo pobytu,“ napsala policie na webových stránkách.

Tedy shrneme-li to, švédská policie mohla jednoduše napsat: „Může být kdekoli…“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko: Šéf muslimského gangu vtrhl do školy, kde pobodal dva lidi, policii uniká

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout