Při zatýkání zlomil Afričan italskému policistovi nohu a pokusil se ho hodit do řeky

Při zatýkání zlomil Afričan italskému policistovi nohu a pokusil se ho hodit do řeky

Případy, kdy dojde k násilnému napadení policisty se závažnými následky v situaci, kdy více policistů zasahuje proti jednomu pachateli, se v Evropě povážlivě množí. Je snad na vině obava policistů zasáhnout razantněji, aby nebyli nařčeni z rasismu nebo jen fakt, že k policii se dnes v multikulturně obohacovaných zemích příliš nikdo nehrne, takže se tím jen potvrzuje, že do jejich řad dnes přijmou kohokoli?

Při zatýkání se zločinný Afričan pokusil odtáhnout policistu, který ho k sobě připoutal, do řeky, aby mu nemohl zabránit v útěku. Sarr Makhe, 31 let, z Gabonu, je známá tvář ve valentinském parku. Za ním jde hned několik stížností, poslední tři dny má za sebou krádež, výtržnost, prodej drog.

Minulou noc, kolem 23:30, byl při policejní akci spoután. V momentě, kdy policisty z protidrogové služby spatřil, se pokusil schovat za strom. Muž, který byl s ním, utekl. Makhe se pokusil utéct. Zatáhl a strčil do důstojníka, který ho spoutal: policista připoutal zločince ke svému zápěstí, tedy jednou částí pout byl spoután policista, druhou Afričan.

V tu chvíli mladý muž ve snaze získat klíč a osvobodit se z pout odtáhl policistu na asfalt cyklostezky a pak dolů do srázu směrem k řece Pád. Bil ho do zad a obličeje, tlačil ho ke stromům a chytil ho za krk. Důstojník se kutálel směrem k řece, přičemž ztratil zbraň a vysílačku, takže neměl jak komunikovat s kolegy.

Nakonec však kolegové policistu, připoutaného ke zločinnému vetřelci objevili a policista byl převezen na pohotovost. Utrpěl zlomeninu nohy, několik modřin na ruce a pravém zápěstí. Z nemocnice byl propuštěn se sádrou v levé noze, má prognózu 21 dní neschopnosti. Makhe byl zatčen.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Při zatýkání zlomil Afričan italskému policistovi nohu a pokusil se ho hodit do řeky

  1. A když se někde policisté naštvou a chtějí se bránit, tak z nich udělá vláda extrémisty a pozavírá je. Takto se bude akorát dařit zločinu a is lamizaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.