Německo věnuje 100 milionů eur na školu pro výcvik imámů

Německo věnuje 100 milionů eur na školu pro výcvik imámů

“Německý” islám v režii Turků, navíc ve spolkové zemi, kde bylo odhaleno nejen několik buněk ISIS, ale dokonce přímo v Osnabrücku byl i jakýsi výcvikový tábor. Školení imámové tak nakonec budou nejspíš kázat  přesně v duchu ostatních imámů, ostatně, islám nelze jakkoli reformovat, pak by se již nejednalo o islám. Pokus otevřít jakousi “liberální mešitu” v Berlíně se pak setkal u místních muslimů se značnou nevolí, neboť podobnou mešitu považují za rouhání…

“Milník”, “historický den”, “odvážný krok” – při slavnostním otevření Islamkolleg Deutschland (IKD) bylo slyšet mnoho superlativů. Ve skutečnosti zde bude probíhat výcvik imámů.

V Osnabrücku začíná 55 studentů, včetně 19 žen. Dvouleté školení imámů nebo členů islámské pastorační péče probíhá v němčině a má probíhat nezávisle na vlivu ze zahraničí.

“Islám v Německu, z Německa a pro něj,” říká Markus Kerber, státní tajemník spolkového ministerstva vnitra. Ředitel IKD prof. Bülent Ucar si je jistý: “Za pár let budeme mluvit o německých muslimech.”

Stát bude financovat nové vzdělávání 100 miliony eur během pěti let. Teologický obsah spočívá v pěti členských sdruženích, včetně Ústřední rady muslimů. Jiné muslimské komunity však za projektem nejsou.

Bývalý spolkový prezident Christian Wulff (61), předseda správní rady IKD, má jasno: “Tam, kde jsou muslimové a mešity integrováni do společnosti, se islamofobie snižuje.” Imámové vycvičení v Osnabrücku by tak měli přispět právě k této integraci….

K tomu už jen podotýkám, že integrovaný muslim není podle šaríi  žádný muslim, ale odpadlík. Škola tak dopadne buď podobně jako “liberální mešita” v Berlíně, která je pod neustálými nenávistnými útoky místních muslimů nebo se jednoduše přizpůsobí ostatním podobným školám ve světě…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německo věnuje 100 milionů eur na školu pro výcvik imámů

  1. Neuvěřitelná naivita. Zbytečně vyhozené peníze, jenom ze sebe dělají pitomce. Což o to, nějaké to ojro do kasičky se hodí, to už se vyplatí “ jako” si nechat vymývat hlavu. Ti imámové nejsou pitomí a vědí, že ke svému se dostanou i bez integrace. Jsou “ začlenění” až moc.
    Zatím se to nepodařilo nikde, skopčáci asi budou první na zeměkouli.

  2. Netreba ani dodávať, že drvivá väčšina imámov v Nemecku /aj inde vo svete/ sa aj naďalej bude “vzdelávať” podľa “osnov” stanovených Saudskou Arábiou a tá ich bude s tichým súhlasom EÚ aj platiť.

  3. Je to tak, ta představa Německých, a dalších, politiků, že z fanatických lidí vymýtí ďábla jako to dělali s nacisty, je naprosto mylná, jelikož ideologie vtělená do náboženství je hluboko uložena v matrixu “věřících” od malička, a léčba neexistuje, (vyjímky u jedinců jsou velmi vzácné,).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.