Itálie: Manželský pár z Ghany týral děti ve školce

Itálie: Manželský pár z Ghany týral děti ve školce

Kdo čte pozorně články na těchto stránkách, tak tomu bude jasno, když uvedu, že se jedná o město Castel Volturno. O něm jste si zde mohli již přečíst rozsáhlejší článek, neboť patří k těm, které se pozvolna změnily v Afriku. Značná část obyvatel města se živí prodejem drog, zbraní či prostitucí. V tomto městě se s ubývajícím počtem Italů a rostoucím počtem Afričanů razantně mění i životní styl, který má blíže Africe, než Evropě. A nejinak je tomu v případě uvedené mateřské školky. Školka byla samozřejmě nelegální a sloužila pro nové osazenstvo města. Černošský pár zde tedy praktikoval v Africe zřejmě zcela běžný styl “výchovy”. Předpokládám, že ve školce nebyly žádné italské děti…

Policie v Castel Volturno poblíž Caserty v pátek oznámila, že umístila pár do domácího vězení za údajné zneužívání dětí v místní mateřské škole.
Žáci nebyli vzděláváni a vychováváni, ale násilně trestáni, včetně lámání nehtů, vkládání chilli papriček do očí a uzavírání v temných místnostech, uvedly investigativní zdroje.
Podezřelým je ghanský manželský pár ve věku 35 let, který řídil nelegální mateřskou školu.

Údajné oběti ve věku od pěti do šesti let, převážně nigerijského původu, oznámily zneužívání a pomohly policii při vyšetřování, které vedlo k zatčení páru, jehož identita ještě nebyla zveřejněna.
V posledních několika letech došlo v Itálii k několika případům fyzického zneužívání dětí v mateřských školách.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Itálie: Manželský pár z Ghany týral děti ve školce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.