Islamizace je na postupu nejen v Evropě, ale také v USA, kde se hlavně za Obamy zvýšil počet mešit asi o třetinu (video)

Islamizace je na postupu nejen v Evropě, ale také v USA, kde se hlavně za Obamy zvýšil počet mešit asi o třetinu (video)

Na úvod je ovšem třeba poznamenat, že tento vzestup atributů islámu je ještě stále mnohem pomalejší, než v Evropě. Nicméně i tak se počet mešit v zemi zvýšil za posledních 10 let o 31%, přičemž aktuálně je v zemi téměř 3 tisíce mešit.

Zajímavé je, že počty konvertitů k islámu klesly z 15,3 konverzí na mešitu v roce 2010 na 11,3 konverzí na mešitu v roce 2020. Ale i tento menší počet znamená více než 31 000 nových „ovcí“, obrácených k náboženství nenávisti v roce 2020.

V tomto ohledu jsou na tom USA podstatně lépe, než země EU, kde naopak počty konvertitů ve většině zemí razantně rostou. Jde především o konverze žen, které se provdají za muslima, ale najde se i dost mužů, kterým náboženství nenávisti imponuje. Asi nikoho neudiví, že zdaleka nejvíc konvertitů má Německo, Francie, Švédsko a Velká Británie.

Každopádně mohl být pokles konverzí způsoben i tím, že za vlády Trumpa se islám neprotěžoval tak, jako tomu bylo za Obamy, případně nyní, za Bidena, kdy lze předpokládat další nárůst nejen počtu muslimů, kteří se do země přistěhují, ale také konvertitů i celkového počtu mešit…

Pokud umíte anglicky, můžete se podívat na video z kanálu, který je určen právě konvertitům k islámu. Právě odtud pochází výše uvedené informace…

Pozn.: Na titulním obrázku je největší americká mešita, která se nachází v Michiganu. Mešitu slavnostně otevíral – jak jinak – turecký sultán Erdogan….

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Islamizace je na postupu nejen v Evropě, ale také v USA, kde se hlavně za Obamy zvýšil počet mešit asi o třetinu (video)

  1. Kanada sa, pokiaľ viem ,islamizuje rovnako rýchlo ako niektoré štáty Európy. Prinajmenšom niektoré provincie majú vďaka neustálej moslimskej migrácii veľkú „šancu“ zmeniť sa na pobočky Saudskej Arábie podobne ako Švédsko či Bosna a Hercegovina. A vzhľadom na malajské , a teda moslimské, korene samotného premiéra niet divu.

    1. Ano, jistě je na tom velice podobně, ostatně, on i Trudeau bouchal hlavou o modlitební kobereček v mešitě. Už jsem tady o něm taky v minulosti psala… Jinak vedle máte ze včerejška ten článek o britských islamizovaných městech, o kterých by měla vyjít kniha, jak jste se na to včera ptal…(viz Britská města, kde se žije jako v chalífátu)….

  2. Socialisté jsou stejní V EU a USA, stejná Německá Frankfurtská škola. Obama velký podporovatel is lamu, jestli nebyl sám mlslim, a v Káhiře v proslovu si vymýšlel lži na podporu islamu, prý mlslimové vymysleli třeba kompas (vymysleli Číňané) a další nesmysly. Je nebezpečná is lamizace zemí disponujících atomovými zbraněmi, jelikož mlslimové jsou zrovna ti, jež by se nerozpakovali je použít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.