Hamburský policista skončil v nemocnici poté, co mu dal vzteklý Afghánec pár ran pěstí

Hamburský policista skončil v nemocnici poté, co mu dal vzteklý Afghánec pár ran pěstí

Všímáte si jak často dochází ke zranění policistů v různých evropských zemích v situaci, kdy jsou dokonce nad invazisty v přesile? Stává se to stále častěji, přičemž asi není měsíc, aby k několika takovým incidentům nedošlo. A to nyní vůbec nemám na mysli gangy muslimů, které v přesile vylákají pár policistů například k hořícímu autu.  Stále častěji dochází k útokům na policisty, které vyústí ve zranění v situaci, kdy je například jen jeden útočník a proti němu  i více policistů.

Zde jde totiž především o to, že se policisté bojí proti džihádistům účinně bránit, aby nebyli obvinění z rasismu a xenofobie a třeba i vyhozeni z práce.

V pátek večer ve 20.55 došlo v Hamburku k incidentu mezi policisty a mladým „hledačem ochrany“. Policisté narazili na agresivního Afghánce (22), který hledal kontakt s prostitutkami a policistům na ulici vyhrožoval, ti mu pohrozili, že bude vzat do vazby. Náhle muž, který do Hamburku dorazil z Verden an der Aller (Dolní Sasko), vyjel a udeřil policistu do obličeje.

Kolega použil pepřový sprej – bez úspěchu. Lupič utekl směrem na Große Freiheit. Oba policisté ho dohnali. Návštěvník čtvrti opět několikrát udeřil pěstí do tváře téhož policisty. Druhé použití pepřového spreje také nemělo žádný účinek. Nakonec se podařilo policistům muže spoutat. Policista (34) musel do nemocnice, kde zjistili, že je vážně zraněn. Diagnóza: několik zlomenin obličeje, které ho vyřadí ze služby….

Peter Tschentscher, starosta Hamburku (SPD – soc. dem.) prohlásil v květnu 2019:

„Tuto rozmanitost vidíme jako něco pozitivního, díky čemu je naše město živé, atraktivní a silné.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Hamburský policista skončil v nemocnici poté, co mu dal vzteklý Afghánec pár ran pěstí

  1. idnes.cz píše o článku v novinách Daily Mail, kde sa spomína zatiaľ nevydaná a kruto pravdivá kniha moslimského /!/ autora o no-go zónach vo Veľkej Británii. Samozrejme,že spomínané noviny boli slniečkarskymi fanatikmi okamžite obvinené z rasizmu a xenofóbie… Prosím Slovanku o podrobnejší článok, ak zistí informácie.

  2. To si v Hamburku zvolili opravdu dáreček, starostu jež chrání násilníky. Policisté by ale měli mít svůj osobní zájem na tom, aby ovládali bojová umění, jako třeba Chuck Norris a Texas rangers, i když je to jen film, tak ta bojová umění skutečně existují. Jinak to pak vypadá jak v romantickém seriálu Policie Hamburg, kde převážně kriminálníky pacifikují dobrým slovem, tedy to odpovídá představám sluníčkářů, jež tvrdí, že všichni lidé jsou hodné bytosti, a když se zmýlí, tak stačí dobré slovo, ať v Hamburku či v Minneapolis.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout