Francie: Íránec byl obviněn z napadení, znásilnění a zranění tří žen, je prý psychicky nemocný

Francie: Íránec byl obviněn z napadení, znásilnění a zranění tří žen, je prý psychicky nemocný

A opět Francie a psychicky nemocný muslim, který zřejmě ani v nejmenším neponese důsledky svých činů.  Možná si pár měsíců nebo rok pobude na psychiatrii a po propuštění mu bude umožněno pokračovat v džihádu. Jaký byl motiv napadení těchto žen, zda se jednalo o motiv sexuální nebo snad nebyly napadené ženy zahaleny tak, jak to velí právo šaría, není známo. Každopádně jde o další důkaz, že se evropská justice velmi rychle přibližuje právu šaría. Jistě ne náhodou…

Policie zatkla íránského násilníka za údajné napadení tří žen v azylovém centru ve Francii tento týden. Jednalo se o jednu ženu zde ubytovanou a dvě zaměstnankyně.

Pachatel slovních a fyzických útoků v Nédonchelu byl v pondělí zatčen a umístěn v prostorách četnictva Saint-Pol. Vazba mu byla prodloužena do středečního rána, na jehož konci byl 25letý Íránec přijat na jednotku péče v EPSM (veřejný ústav duševního zdraví) v Gauchin-Verloingtu. Muž obviněný ze spáchání útoku mluví pouze svým vlastním jazykem a anglicky.  Údajně trpěl psychickými poruchami a v důsledku toho učinil nesouvislé prohlášení nebo dokonce vyslovil výhrůžky smrtí.

Íránec pobýval v přijímacím a situační centru (CAES) obce, které od konce roku 2017 spravuje společnost Active Life (dříve domov důchodců). Muž je obviněn ze znásilnění a napadení tří žen, které byly navíc po útoku zraněny. Jednalo se o dvě ženy ve věku 33 a 56 let, které jsou v centru zaměstnané, třetí napadenou je 35letá Íránka. Tři oběti převezli záchranáři do nemocnice v Beuvrech. Chování násilného muslima, který učinil nesouvislé výroky, údajně ukazovalo na psychické onemocnění.

Státní zastupitelství v Arrasu na dotaz předpokládá možnou trestní nezodpovědnost na základě diagnózy psychiatra, který má mladého Íránce na starosti. Na to bude zapotřebí vystavit lékařské potvrzení.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Íránec byl obviněn z napadení, znásilnění a zranění tří žen, je prý psychicky nemocný

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.