Belgická komisařka pro rovnost žen a mužů nechala zřídit v divadle balkon jen pro ženy

Belgická komisařka pro rovnost žen a mužů nechala zřídit v divadle balkon jen pro ženy

Infiltrace politiky je v Evropě jedním z hlavních způsobů džihádu. Muslimové dávno přišli na to, že jde o mnohem efektivnější způsob, než džihád mečem. Ojedinělé teroristické útoky, o nichž se ovšem už moc nepíše, jsou tak spíš okrajovou záležitostí, džihád mečem se totiž v Evropě až tak nevyplatí. Mnohem jednodušší způsob jak zemi převzít je infiltrace politiky.

K té dochází buď tak, že se muslimové objevují nejprve na kandidátkách stran, které samozřejmě nejsou striktně protiislámské (protiislámských stran je v Evropě velmi málo), ale také si ve více islamizovaných zemích zakládají své vlastní politické strany.

Mnohem vyšší porodnost, slučování rodin a nekončící invaze tak může mnoha muslimům výhledově zajistit zcela demokratické převzetí zemí a jejich přeměnu na chalífát. To vše se děje za nadšené podpory zemí jako Turecko či Saúdská Arábie.

Nedávno jste si zde mohli přečíst o jmenování marocké muslimky na post belgické komisařky pro rovnost žen a mužů. Jedná se o typickou muslimku, která nosí hidžáb a zřejmě vyznává islám v jeho pravé formě, tedy včetně toho, že jsou ženy považovány za podřadné mužům. Pokud by tento názor neměla, předně by nenosila hidžáb, který právě tuto nerovnost symbolizuje. To, že hodlá Belgii přiblížit spíš Saúdské Arábii, než Evropě, ukázala hned svým prvním počinem.

Divadelní společnost Ihsane Haouachové, která byla jmenována belgickou komisařkou pro rovnost žen a mužů, vystupuje v sálech s „balkony vyhrazenými pro ženy“.

Balkony, vyřazené pro ženy, známe ze současné „pokrokovější“ Saúdské Arábie, která nedávno povolila ženám například účast na sportovních či kulturních akcích, ovšem ve vyhrazeném místě, kam nemají muži přístup. Totéž nyní zavádí tato „belgická“ muslimka z Maroka, která brzy pravděpodobně zavede podobnou praxi i na jiných místech, než v divadle.

Ostatně, Belgistán již patří k nejvíce islamizovaným evropským zemím, takže postupně si zřejmě už na právo šaría musí zvykat i zatím většinové nemuslimské obyvatelstvo. Nicméně, na mnoha místech – především v samotném Bruselu – již převládá u novorozenců jméno Mohamed, pak je jen otázkou relativně krátkého času, než původní obyvatelstvo muslimové přečíslí.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Belgická komisařka pro rovnost žen a mužů nechala zřídit v divadle balkon jen pro ženy

  1. Vskutku, Belgičané si zadělali na velký problém, tedy pokud pro ně is lám problém je, ale pokud ne a chtějí ho, chtějí se podvolit Al ahovi, pak se jim to daří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout