Začal soud s Němcem, který narušoval jekot muezzina z mešity, hrozí mu až 5 let vězení

Začal soud s Němcem, který narušoval jekot muezzina z mešity, hrozí mu až 5 let vězení

“Allahu akbar!” To a další výkřiky, kterými si muslimové značkují dobyté  území, je slyšet každý pátek ve stále více evropských zemích, včetně Německa. Možná si ještě pamatujete na případ, o němž jsem už několikrát psala, kdy jistý Němec odmítal každý pátek poslouchat toto dobyvačné ječení muezzina, proto vyrážel každý pátek před mešitu ve svém rodném městě a jekot muezzina narušoval. Nejprve používal kravský zvonec, později, když mu byl policií zabaven, si přinesl hrnec a lžíci. Časem se k němu přidávali další místní, kterým islamizace jejich obce i země vadí.

Muezzinovo volání “Alláhu akbar” má politicko-náboženský rozměr. Muezzin mimo jiné několikrát opakuje: “Alláh je největší” a “Není boha kromě Alláha.” To ovšem chápe jen málokdo.

V Herfordu v Severním Porýní-Vestfálsku demonstroval 39letý Marcel Bauersfeld “vyzbrojený” hrncem, dřevěnou lžící a kravským zvonem. V létě 2020 dlouhou dobu demonstroval proti výkřikům muezzina tím, že stál před mešitou v Herfordu a pokoušel se přehlušit muezzinovo volání. Policie ho za to několikrát zatkla. Policii obzvláště znepokojila skutečnost, že mnoho přihlížejících bylo stejného názoru a že následně se objevilo několik napodobitelů.

Nyní podalo státní zastupitelství obvinění proti Bauersfeldovi. Je obviněn z podněcování lidu, narušování náboženské praxe a odporu proti státní autoritě. Islám je nejen v Německu, ale v celé Evropě nadstandardně chráněn, takže jakékoli prohřešky proti islámu jsou trestány, neboť – jak řekla i Merkelová –  islám se stal součástí Německa.

Němec už od června každý pátek narušuje halekání z mešity
Němec narušoval ječení muezzina každý pátek od loňského června

Bielefeldské státní zastupitelství je údajně zděšeno islamofobními projevy, které vyplývaly z chování pachatele: “Obžaloba předpokládá, že svým chováním chtěl záměrně narušit náboženské uctívání. Měl přitom v úmyslu podněcovat k témuž další občany, kteří sdíleli jeho postoje, aby se dopustili podobně nepřátelských činů proti shromážděným muslimům.”

Kromě toho tyto kroky porušily nařízení o ochraně proti COVID-19. V Německu toto samozřejmě nepředstavuje přestupek nebo dokonce trestný čin pouze v případě pohřbů muslimských klanů či jejich svateb s několika sty účastníky, protiizraelských demonstrací a pouličních akcí BLM. V těchto případech dodržování nařízení nikdo nepožaduje.

Bauersfeldovi a jeho spoluobžalovaným nyní hrozí až pět let vězení. Tentokrát snad budou mít soudci rozum a nechají to na podmínce. Uvidíme, zda bude chtít německá justice jen jemně varovat nebo vytvořit exemplární případ jako varování pro další islamofoby…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Začal soud s Němcem, který narušoval jekot muezzina z mešity, hrozí mu až 5 let vězení

  1. Typický dvojaký meter: za znesväcovanie či vypaľovanie kostolov, ničenie hrobov, výzvy k zabíjaniu kresťanov na webe a pod. moslimom v dobytej Európe nikde žiadna väzba ani väzenie nehrozí. Ani v tom prípade, ak ich náhodou pristihne polícia.

  2. Merkelová tak pasovala Německo na is lámskou zemi, rouhání je trestné, tedy jen to proti tak fanaticky chráněné ideologii oblíbené panem Hitlerem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.