Ve švédském Malmö bude zase „veselo“, v tamním muslimském ghettu se bude kreslit lžiprorok Mohamed

Ve švédském Malmö bude zase „veselo“, v tamním muslimském ghettu se bude kreslit lžiprorok Mohamed

Možná si ještě pamatujete na to, jak v loňském roce organizovala dánská protiislámská strana Stram Kurs pálení Koránu. To sice bylo posléze zakázáno a šéf strany Paludan nebyl vpuštěn do Švédska (a to přesto, že je napůl Švéd), nicméně několik jeho spolustraníků nakonec spálilo korán v parku nedaleko muslimského ghetta a další si s Koránem zahráli fotbal.

Zřejmě proto, že mohamedány v celém světě doslova vytáčí karikatury Mohameda, přičemž Pákistán dokonce po EU požaduje zavést zákony o rouhání podle práva šaría, rozhodli se tentokrát protiislámské akce poněkud inovovat a namísto pálení Koránu se bude kreslit Mohamed. Tak, jako po loňském pálení Koránu zcela jistě i letos po kreslení pedofilního lžiproroka Mohameda dojde v Malmö k nepokojům.

Dánský kritik islámu Rasmus Paludan nyní vyhlásil pořádání „mezinárodního dne kreslení Mohameda“ v centru Rosengårdu – islamizované čtvrti Malmö – na 20. května v 19:00.

Když Rasmus Paludan plánoval loni na podzim spálit Korán v Rosengårdu v Malmö, nebylo mu povoleno překročit švédské hranice. Povolení k demonstraci bylo zrušeno, Paludanovi byl zakázán pobyt ve Švédsku a v Rosengårdu vypukly násilné muslimské nepokoje.

Paludan nyní potvrdil, že je švédským občanem, a znovu požádal švédský policejní úřad, aby zorganizoval akci v ghettu ve Skåne.

Ve své eseji popisuje událost jako „mezinárodní remízu – Mohamedův den“. Vítán je každý kdo přijde a nakreslí falešného proroka Mohameda.“.

„Máme zkušenosti s tím, že v Rosengårdu jsou lidé, kteří mají problém pochopit, co znamená svoboda projevu. Takže je to také jakýsi vzdělávací nástroj,“ řekl Rasmus Paludan.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Ve švédském Malmö bude zase „veselo“, v tamním muslimském ghettu se bude kreslit lžiprorok Mohamed

  1. Švédské hranice jsou otevřeny pro kdejakého kriminálníka ale pro některé své občany ne. Dvojí metr pro ochranu is lamu ve Švédsku ( a jinde) je aplikován systémově v rámci programu is lamizace EU.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout