Španělští vojáci byli přistiženi, jak bijí a házejí do moře džihádisty, snažící se dostat do Ceuty (video)

Španělští vojáci byli přistiženi, jak bijí a házejí do moře džihádisty, snažící se dostat do Ceuty (video)

Zřejmě i španělští vojáci tuší, jaké „obohacení“ přichází spolu s muslimskými invazisty do Španělska. I když zpravidla zaujímá španělská vláda poněkud opačné postoje, spousta řadových Španělů již přichází na to, že by se v této situaci mohla kdykoli zvrátit rekonquista, díky níž nyní nevládne Pyrenejskému poloostrovu islám, který toto území na několik dlouhých staletí již v minulosti ovládl. Aktuálně pak mají velmi tristní zkušenosti zejména obyvatelé Kanárských ostrovů, kteří jsou již druhým rokem sužováni invazí z Afriky.

Videozáznam zachycuje španělské vojáky, jak bijí vetřelce a vrhají je do moře poté, co tisíce lidí dorazily na evropskou půdu v důsledku toho, že Maroko záměrně uvolnilo hraniční kontroly, aby potrestalo Španělsko.

„Obrázky španělských vojáků, kteří bijí migranty/uprchlíky a vrhají je do moře na marockých hranicích,“ napsal na Twitteru novinář Josep Goded.

Lze jen doufat, že vojáci nebudou za svoji ochranu evropských  hranic potrestáni za projevy násilí, xenofobie, islamofobie a rasismu, jak je to v dnešní zvrácené době obvyklé.

Podle AP se v mnoha případech jednalo o subsaharské Afričany. Byli součástí záplavy lidí, kteří dorazili do Ceuty, španělského města s 85 000 obyvateli, které se nachází v severní Africe a které je od Maroka odděleno desetimetrovým plotem.

Polovina vetřelců, kteří prošli hranicemi, byla vyhoštěna, ale mnozí se nyní dostali do Evropy.

31letá Maročanka popsala, jak policie v Maroku úmyslně dovolila vetřelcům, aby přešli hranice.

„Nechají lidi projít a stojí tam, aniž by jakkoli reagovali,“ řekla. „Lidé prostě projíždějí a procházejí a procházejí.“

Krize se vyhrotila poté, co po rozhodnutí Maroka potrestat Španělsko přešlo přes moře asi 9 000 ilegálů, protože Španělsko nabídlo lékařskou péči militantnímu vůdci Brahimu Ghalimu, šéfovi Fronty Polisario, proti níž se Maroko staví.

Stejně jako u prezidenta Erdogana v Turecku tato situace znovu zdůrazňuje, že muslimští vetřelci jsou de facto zbraněmi blízkovýchodních a afrických zemí. Vydíráním se pak snaží ukáznit evropské národy, aby se podřizovaly jejich požadavkům. A to jak požadavkům politickým, tak finančním, neboť Španělsko za ochranu hranic nyní zaplatilo Maroku 30 milionů eur, což ovšem není první výpalné za poslední roky.

Z podvodu, který usnadňují promigrační neziskovky, které se pouští do kampaní „uprchlíci vítejte“, těží také pašeráci zločinců. Příliv džihádistů, který se v roce 2015 zrychlil, zhoršil kriminalitu a bezpečnostní situaci v evropských zemích, přičemž někteří džihádisté, kteří využili invazní vlnu, již provedli řadu teroristických útoků. Lze předpokládat, že hlavní vlna útoků Evropu teprve čeká…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Španělští vojáci byli přistiženi, jak bijí a házejí do moře džihádisty, snažící se dostat do Ceuty (video)

  1. Vypadá to, že vojáci budou jedinou složkou společnosti se nějak zorganizovat a něco udělat proti is lamizaci, jelikož politické síly jsou roztříštěné a neschopné jakékoliv obranné akce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout