Sluníčkářka, která objímala Senegalce na pláži říká: „Zaslouží si víc, než objetí“. (video)

Sluníčkářka, která objímala Senegalce na pláži říká: „Zaslouží si víc, než objetí“. (video)

Připravují se nyní útlocitní Evropané na další vlnu africké invaze, která přijde nejen přes Itálii nebo Řecko, ale také přes Španělsko? Zřejmě ano, proto neustále zveřejňují média „dojemné“ příběhy o chudácích, kteří přešli z Maroka do Ceuty.

Už jsem vás zde informovala o údajném miminku, vyloveném z chladných vod na hranicích. Miminko prý přežilo, stejně, jako další nový „hrdina“ evropských propagandistů z neziskovek…

Před několika dny, když se tisíce lidí shromáždily ve španělské enklávě Ceuta, byl Afričan ze Senegalu utěšen dobrovolnicí, která ho přišla podpořit. Obrázek jejich objetí doslova zaplavil svět za pouhých 24 hodin.

Ve videu je vidět Luna Reyesová, která pracuje pro Červený kříž, jak neváhá muže obejmout a začít utěšovat. Po cestě Afrikou se mu podařilo dostat se na pláž Tarajal.

Dezorientovaný mladý Senegalec byl několik minut opečováván mladou ženou, která mu přinesla vodu. „Plakal, natáhla jsem se k němu a on mě objal. Držel se mě. To objetí bylo jeho záchranné lano,“ vypověděla.

Poznamenaná tímto setkáním mladá žena přiznává, že „je nesnesitelné znát jméno senegalského muže s velkýma černýma očima, který plakal a volal o pomoc a který si zasloužil víc než objetí“.

Jakýpak účel mají nové propagandistické snímky? Kdypak se dočkáme dalšího, v němž nám předvedou mrtvé dítě či jiný podobný záběr ve snaze dotlačit Evropany k větší vstřícnosti k přijímání multikulturního obohacení, které ještě Evropu čeká??

A kdypak nám ukážou důsledky tohoto nadšeného vítání, které už v mnoha zemích zažívají každodenně??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Sluníčkářka, která objímala Senegalce na pláži říká: „Zaslouží si víc, než objetí“. (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout