Itálie: Afričtí vetřelci napadli dva policisty, jednomu z nich zlomili ruku

Itálie: Afričtí vetřelci napadli dva policisty, jednomu z nich zlomili ruku

V Itálii – podobně jako v mnoha dalších evropských zemích – nenosí policisté zbraň a navíc se ani nesmí adekvátně bránit. Pak to samozřejmě velmi často dopadá tak, jako aktuálně v tomto případě, kdy řádění dvou černochů odnesli oba policisté i jejich auto.

Na dva Afričany zavolali místní občané policii poté, co v noci působili nepokoje  v San Lorenzu. Po příjezdu policie se afričtí vetřelci bránili zatčení až tak vehementně, že zlomili pravou ruku jednomu z policistů, kteří v místě  zasahovali. Z těchto důvodů byli 28letý muž a 32letý muž – oba Afričané – zatčeni. V Itálii jsou nelegálně, přičemž v minulosti už měli co do činění s policií. Zatčeni byli včera v 11 hodin v noci.

Zatčení také posléze poškodili policejní auto, kterým je druhý policista převážel na policejní velitelství. Policista se zlomenou rukou hlásil nejméně 25 dní pracovní neschopnosti, zatímco jeho kolega, který vezl vetřelce autem, měl pohmožděný loket.

Otázka je, zda budou deportováni (velmi pravděpodobně se prokazují falešnou identitou, takže je není kam deportovat) nebo zda vůbec zůstanou ve vazbě.  V Itálii už pustili vetřelce i za větší prohřešky…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Itálie: Afričtí vetřelci napadli dva policisty, jednomu z nich zlomili ruku

  1. V mulikulturní zemi je odvaha být policistou. Asi jsou Italové takoví smířliví, žádný dopis vojáků a policistů vládě. Pokud se voliči nevzpamatují, pak jim nezbude nic jiného, než se podvolit Al ahovi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout