Senegalec Ibrahim znásilnil pod pohrůžkou nožem Italku, bude vyhoštěn

Senegalec Ibrahim znásilnil pod pohrůžkou nožem Italku, bude vyhoštěn

Jde v té záplavě psychicky nemocných muslimů po celé Evropě o vskutku ojedinělý případ. Také celkový trest je vyšší, než na jaký jsme běžně u této protěžované skupiny zvyklí. Přitom ve Švédsku, Německu nebo Francii by nejspíš tentýž Afričan skončil za stejný čin v psychiatrické léčebně a nemusel by se bát ani deportace.

Ibrahim C. si nezaslouží žádné “polehčující okolnosti”, protože nejenže i přes nesporné důkazy kategoricky popřel znásilnění, ale dokonce šel mnohem dále, když se chvástal, že by o vztah s obětí  stejně neměl zájem, protože je schopen mít každý den sex s nejméně šesti různými ženami.

U milánského soudu nyní dostal 24letý Afričan trest 6 let a 8 měsíců za znásilnění v parku Monte Stella v Miláně.

K činu došlo loni 15. července v oblasti San Siro. Kolem 18.00 byla oběť náhle chycena násilníkem, který ji shodil na zem, chytl ji za vodítko psa, kterého měla v rukou, odtáhl ji a znásilnil na izolované lesní cestě (viz titul. obr.), která se ztrácela ve vegetaci.

Soudce prohlásil, že Ibrahim C. použil nejen brutální formy fyzického násilí proti své oběti, ale také psychologické formy s opakovanými výhrůžkami smrtí, navíc jí vyhrožoval s nožem v ruce. I přesto, že se oběť soustavně pokoušela  uniknout násilí, Afričan pokračoval v  agresi.  45letá Italka, která se procházela se svým malým psem v oblasti plné zeleně, byla znásilněna za denního světla.

Vyšetřovatelé mobilního týmu pod vedením šéfa Marca Calìho vypovídali o dopadení 24letého muže. Několik hodin po hrůzném incidentu byl cizinec spatřen na záběru z bezpečnostní kamery. Policisté  ho pak vystopovali až na bývalý městský trh Via Isernia, stavbu, která byla léta opuštěna a nyní byla přeměněna na útočiště pro bezdomovce a drobné zločince. Našli tam jeho provizorní postel. Spolu s dalšími čtyřmi bezdomovci, kteří pobývají v oblasti, byl podezřelý převezen na policejní velitelství. Před propuštěním po vyšetřování byl také odebrán vzorek genetického materiálu. Jakmile dorazil pozitivní výsledek testu DNA, byl násilník okamžitě zatčen.

Jakmile si Ibrahim C. odpyká ve vězení svůj trest, bude vyhoštěn z Itálie. Jak prohlásil soudce, vyhoštěn bude proto, že intenzita fyzického a duševního násilí byla velká, přičemž přitěžující okolností bylo i arogantní chování obviněného, kterým se projevoval po dopadení.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Senegalec Ibrahim znásilnil pod pohrůžkou nožem Italku, bude vyhoštěn

  1. Příšerné, koho si Italové pouští do země, a pak je nestačí pomalu ani chytat, a když je chytí tak je živí, a ještě za nimi zůstane spoušť, spousta obětí násilných činů, o které nestojí nikdo normální. Tak velká část voličů je nejspíše nenormální, mají na rukou krev svých spolu občanů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.