Projekt „Matilda“ je projekt EU na přesídlení Afričanů do horských oblastí evropských zemí

Projekt „Matilda“ je projekt EU na přesídlení Afričanů do horských oblastí evropských zemí

EU si samozřejmě neustále vymýšlí nějaké pakty či projekty proto, aby mohla splnit zadání globalistů – vyměnit Evropany za Afričany. Tento nový projekt plánuje přesídlení obrovských počtů Afričanů do horských oblastí Evropy (a podle všeho i Turecka) a to přesto, že právě toto jsou oblasti, jimž se vetřelci vyhýbají, samozřejmě preferují spíš větší města, ideálně s již existujícími muslimskými ghetty…

„Projekt Matilda“: Je třeba poznamenat, že EU vždy dává těmto kriminálním plánům jména žen. Sophia, Matilda, Irini (tento projekt, který měl dohlížet na dodávky zbraní do Libye, stále pokračuje a aktuálně pomáhají vojenské lodě lovit invazisty u libyjských břehů a dopravovat je do Evropy)…

EU každoročně ukradne každému občanovi EU na daních stovky eur a pak je přerozdělí do jiných zemí a různých LGBT a proimigračních neziskovek. Jako v případě nechvalně známého projektu „Matilda“, který plánuje znovuobsazení evropských horských oblastí přistěhovalci. Skutečný genocidní plán.

Podle tohoto projektu by měla být provedena masová deportace Afričanů do venkovských oblastí Evropy. Součástí tohoto projektu jsou například Alpy a Apeniny, ale i další horské oblasti.

Modelem, kterým se  tento projekt inspiruje, je ten španělský, kde se zaměřili na zalidnění Pyrenejí. „Pyreneje se během druhého poválečného období vylidnily stejně, či dokonce hůře než Západní Alpy,“ říká Andrea Mambrettiová, jedna z realizátorek plánu Matilda v rámci EU, „ale dnes realizují financování, granty a doprovodné projekty, aby se Pyreneje znovu zalidnily.  Také v Turíně existuje projekt, prováděný ve spolupráci s městskou univerzitou , ale problémem jsou vždy čísla. V Turíně můžete každý rok přesídlit několik desítek lidí, ale po chvíli se polovina z nich vrátí. Problémem je vytvořit udržitelnou masu. V tomto případě potřebujeme zainteresovat vnitrostátní politiky,“ říká Andrea Mambrettiová.

Z daní občanů EU jsou tak placeni mimo jiné i tito „učenci“, jako je Andrea Mambrettiová, kteří studují, jak vás nahradit Afričany. Tohle jsou kriminální plány. Ani se už za ničím neschovávají.  Zde zřejmě také skončí peníze z takzvaného „plánu obnovy“. Ty peníze nepůjdou na občany EU, ale na „Novoevropany“.

K uvedenému jen podotýkám, že je už poněkud jasnější, proč bylo třeba ekonomicky zlikvidovat i horská letoviska, zřejmě skutečně právě tam budou statisíce Afričanů stěhovat. Jen by mne zajímalo, kolik jich tam dobrovolně zůstane. I když je možné, že bude jejich stěhování na hory spojeno i s nějakou lákavou ekonomickou motivací….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Projekt „Matilda“ je projekt EU na přesídlení Afričanů do horských oblastí evropských zemí

  1. Je to opravdu zvláštní, že šílení úředníci a komisaři EU chtějí zotročit a likvidovat obyvatele svých zemí, kteří je za to volí, a páchají tak vlastní sebevraždu, takový masochismus EU voličů je opravdu nevídaný. Člověk by si řekl, že alespoň v ČR jsou vzdělaní a hlavně se zkušeností s totalitou, ale velká jejich část dělá tu samou chybu s Piráty jako západ, kde jsou voliči již vychovaní k multikulturalismu a netuší co totalita znamená, a zvláště ta is lámská.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout