Pákistánec zavraždil mladého Itala a jeho matku zranil, dav se ho chystal lynčovat (video)

Pákistánec zavraždil mladého Itala a jeho matku zranil, dav se ho chystal lynčovat (video)

Tento případ mi tak trochu připomněl případ starší Češky, která si našla mladého Pákistánce. I tentokrát si našla Italka o více než 20 let mladšího přítele – Pákistánce.  Za tento svazek však zaplatila daň nejvyšší – její muslimský „expřítel“ jí zavraždil syna. Ten zemřel proto, že bránil svoji matku, kterou chtěl zhrzený Pákistánec ubodat, tedy opět zde máme v Evropě již obvyklou vraždu ze cti…

V italské obci Tortolì, zatkli muslimského vetřelce: zabil syna své bývalé partnerky. Byl 17krát bodnut nožem. Kontrolní stanoviště a pátrání umožnily vysledování Masiha Shahida, 29letého Pákistánce, který zabil 20letého Mirka Farciho a také zranil jeho 50letou matku.

Zakrvácené džínové kalhoty, černá mikina s kapucí na hlavě a rouška.  Takto vrah opouštěl policejní kasárna v Tortolì, aby byl převezen do sídla společnosti v Lanusei, kde bude 29letý Pákistánec Masih Shahis vyslýchán. Byl zatčen několik hodin poté, co pobodal svou bývalou partnerku Paolu Pirasovou (50 let) a zabil jejího 19letého syna Mirka Farciho, který zasáhl na obranu své matky.

Když procházel kolem davu lidí, vražedný vetřelec byl napaden, neboť dav ho chtěl lynčovat, přičemž lidé vykřikovali „vrah“ a „bastard“. Dva karabiniéři byli také zraněni ve snaze zatlačit dav lidí, kteří se vrhli na 29letého Pákistánce:

Oba zranění karabiniéři byli převezeni sanitkou do nemocnice v Lanusei: jeden údajně utrpěl zranění ramene, druhý zranění nohy, která uvízla pod volantem auta, když se snažil dostat vzpírajícího se mladého pákistánského vraha do auta.

V Lanusei se k němu připojí jeho právník. Po výslechu bude muž převezen do věznice v San Daniele.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Pákistánec zavraždil mladého Itala a jeho matku zranil, dav se ho chystal lynčovat (video)

  1. Hormony když zatemní mozek, tak mizí rozum a někdy i základní instinkty. Ženy mají obyčejně 6. smysl pro výběr partnera, ale někdy se to holt porouchá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout