Opětovné zvolení starosty Khana a halekání imáma jsou jasnou známkou islamizace Británie (video)

Opětovné zvolení starosty Khana a halekání imáma jsou jasnou známkou islamizace Británie (video)

Stále více evropských měst má muslimské starosty. To je něco, co by bylo ještě 20 let nazpět nepředstavitelné. Politika je jednou ze zásadních cest islamizace daného území v moderní době. Jde o cestu mnohem efektivnější a rychlejší, než dnes již zastaralý džihád mečem, který se dnes vyplatí už snad jen v Africe. Pokud je kdekoli zvolen do vedení města muslim opakovaně, pak je prakticky jisté, že dané území je dobyto.

I přesto, že za Khana velmi výrazně vzrostla kriminalita v Londýně a on sám se mnohdy projevil jako správný džihádista – či chcete-li islámský radikál – byl opětovně zvolen. Ovšem je třeba podotknout, že Londýn byl svojí výhrou Labouristů spíš výjimkou. Každopádně je výsledek voleb jasným signálem islamizace hlavního města, avšak zdaleka ne známkou jedinou.

za Khana poměrně výrazně vzrostla kriminalita, přesto ho Londýňané opětovně zvolili

Londýn se tak postupně mění v Islámábád a nejde pouze o to, že má opakovaně muslimského starostu. Výkřiky muezzinů se nesou stále více obcemi po celé západní Evropě. Často nepomohou ani protesty místních, nicméně podle všeho Londýňanům tento velmi zásadní projev islamizace jejich města nevadí. A proč taky, když už zde začínají muslimové převažovat. Zbytek nemuslimů se podřídí nebo vystěhuje. Ostatně, Khan se po celou dobu své londýnské vlády stará o přísun dalších muslimů do města.

Po dobu 2 minut a 20 sekund se před pár dny neslo halekání muezzina po celém Londýně. Symbolicky – stejně, jako volba Khana – ukazuje nejen budoucnost Velké Británie, ale postupně celé Evropy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Opětovné zvolení starosty Khana a halekání imáma jsou jasnou známkou islamizace Británie (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout