Lampedusa: 723 dalších ilegálů, ubytovaných v luxusních hotelových komplexech a na luxusních lodích

Lampedusa: 723 dalších ilegálů, ubytovaných v luxusních hotelových komplexech a na luxusních lodích

Bez většího zájmu probíhá na jihu Evropy invaze, jaká nemá obdoby, Tím, že je invazní tok rozložený a nevychází z jediného směru jako v roce 2015, jen málokdo situaci správně vnímá. Asi nejvytíženější je ovšem Itálie, především ostrov Lampedusa. Ostatně, v Itálii je nyní právě invaze asi hlavním tématem…

Během několika dní bylo v hotelech, luxusních letoviscích a na výletních lodích ubytováno dalších 723 ilegálů. První přijímací zařízení na Lampeduse se během neustálých příjezdů lodí plní, takže osazenstvo hotspotu je třeba posílat dál.

Skupina 96 vetřelců byla trajektem převezena z hotspotu Lampedusa do Porto Empedocle, kam dorazili večer a bezprostředně poté do přijímacího centra, luxusního letoviska Villa Sikania na Sicílii.

Villa Sikania Park Hotel - Siculiana (Agrigento) - Prenota Subito!
Villa Sicania

Vzhledem k tomu, že podmínky na moři nejsou dobré, byl večer učiněn pokus zakotvit karanténní loď „Allegra“, která se nachází u Lampedusy, a nalodit dalších 140 ilegálů na luxusní plavbu, která trvá asi dva týdny. To vše na náklady daňových poplatníků.

Na těchto lodích tráví vetřelci nejméně 14 dní po příjezdu:

Pokud nejsou žádní noví příchozí, zůstává 37 ilegálů v přijímacím zařízení největšího ostrova na Pelagických ostrovech. Během několika dní se prefektuře Agrigento podařilo zorganizovat přesun 723 nelegálních vetřelců mezi hotely, luxusní hotelové komplexy a výletní lodě.

Hotspot na Lampeduse rozhodně není vhodným ubytováním pro nováčky, mezi nimiž jsou převážně mladí muži, protože hotely, luxusní letovisko a výletní loď nabízejí mnohem lepší ubytování. A pokud se jim nebude ubytování líbit, tak například Německo, které brzy očekává zelenou vládu, si je jistě rádo převezme.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Lampedusa: 723 dalších ilegálů, ubytovaných v luxusních hotelových komplexech a na luxusních lodích

  1. Našinec se do těch luxusních resortů jen tak nedostane, anebo na to dobu šetří, ovšem vlády nešetří, ty si finance prostě od daňových poplatníků vezmou. Jen je s podivem, že si to daňoví poplatníci takto zvolí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout