Dnes přistála v Itálii další loď neziskovky, plná údajných dětí (video, fotky)

Dnes přistála v Itálii další loď neziskovky, plná údajných dětí (video, fotky)

Uvedené dětičky, které přivezla německá ziskovka financovaná církví, můžete vidět na titulním obrázku i na těch níže, či na videu, přičemž je jisté, že všichni tito údajní „nezletilci“ zůstanou v Evropě. V případě, že totiž připlují bez dokladů a budou tvrdit, že je jim 17 nebo méně, pak budou ubytováni v hotelu určeném pro nezletilce a v žádném případě – na rozdíl od dospělých – nebudou deportováni. Těmto „dětem“ se samozřejmě automaticky věří, že jsou děti..

V posledních dnech média nazvala Sea Watch 4, naloženou africkými džihádisty, „dětskou lodí“, protože německá neziskovka hovořila o stovkách nezletilých na palubě z celkového počtu více než 400. Dnes přistály v Itálii jako invazní armáda tyto děti:

Immagine

Kolik dalších takových dětiček ještě během léta připluje do Evropy? Už je vám jasné, že se jedná o invazní armádu, které systém napomáhá tím, že akceptuje hru vetřelců na nezletilé děti, které nemohou být poslány zpět do Afriky?? A kam by je asi tak mohli poslat, když jejich identita je zpravidla vylhaná nejen co se věku týká, ale falešné je i jméno a často i země původu??

Tyto dětičky mají samozřejmě postupně nahradit původní Evropany, už teď jede ve velkém propaganda, která má mladým evropským dívkám vštípit dojem, že právě toto jsou pro ně ti ideální partneři. Stačí se podívat na některé filmy, seriály nebo reklamy…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Dnes přistála v Itálii další loď neziskovky, plná údajných dětí (video, fotky)

  1. Je to tak. Dovoz celých hord exotických nadržených samců pro Evropské holky je plánovaný, záměrný. A bílý muž mlčí a nebrání své ženy, dcery, vnučky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout