Za brutální vraždu 92leté německé stařenky dostal muslimský vetřelec pouze tříletý trest

Za brutální vraždu 92leté německé stařenky dostal muslimský vetřelec pouze tříletý trest

Udiví dnes ještě někoho v Německu podobný rozsudek? Podivné na rozsudku snad je jen to, že vše ihned neuhráli na psychickou nemoc, ale „jen“ na intoxikaci pachatele, kterého údajně zprostil viny jen fakt, že byl v době činu zfetovaný.

Po násilné smrti seniorky odsoudil krajský soud v Hofu 18letého Iráčana k tříletému trestu odnětí svobody za úmyslnou intoxikaci. Odsouzení za zabití nebylo možné, zdůraznil soud.

Zločin vyvolal hrůzu a doslova omráčil sousedy: V září 2020 byla ve svém bytě v Marktredwitzu nalezena mrtvá 92letá seniorka. Tehdy 17letý mladík vykopl vchodové dveře, zbil a zkopal ženu, i když už ležela na podlaze. Dvaadevadesátiletá žena svým zraněním podlehla. Mladý muž se k činu přiznal.

Oddělení pro mladistvé krajského soudu v Hofu však 18letého mladíka neodsoudilo na tři roky za zabití, ale pouze za úmyslnou intoxikaci. Navíc má být umístěn do rehabilitačního centra. Odsouzení za zabití nebylo možné, protože podle názoru soudu pro mladistvé nebyl obviněný pravděpodobně trestně zodpovědný kvůli svému stavu intoxikace. Rozsudek není právně závazný.

Senát soudu pro mladistvé rozhodl, že obviněný byl zdrogován do masivního stavu intoxikace, což vedlo k vysoce agresivnímu a nekontrolovanému chování. Nejprve konzumoval konopí a později LSD.

92letá žena se stala obětí jen náhodou. Otevřela dveře, protože slyšela obžalovaného dělat hluk na chodbě. To přitáhlo jeho pozornost. I když znovu dveře zavřela, on je vykopl a vnikl do bytu.

Veřejnost byla vyloučena z procesu kvůli věku obžalovaného. Komora pro mladistvé zjistila, že 18letý Iráčan měl škodlivé návyky a byl značně nevzdělaný. Kromě toho prý trpí značnou závislostí na narkotikách.

Obhájce požadoval, aby byl obžalovaný zproštěn obžaloby z důvodu nepříčetnosti a umístěn do rehabilitačního centra. Státní zastupitelství požadovalo, aby byl odsouzen na šest let za zabití se sníženou trestní zodpovědností a aby byl umístěn do rehabilitačního centra.

Tedy nakonec bude na tři roky ve vězení pro mladistvé a poté v rehabilitačním centru, tedy v léčebně pro narkomany. To vše na náklady německých daňových poplatníků. Otázka je, zda byl vetřelec v době činu skutečně nezletilý, patří totiž k tzv. „sirotkům bez doprovodu“, kteří přichází do Evropy bez dokladů a jejich věk a identita jsou tak velmi sporné.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Za brutální vraždu 92leté německé stařenky dostal muslimský vetřelec pouze tříletý trest

  1. Vôbec sa nečudujem tzv. Ostalgii v bývalej NDR. Najmä od roku 2015. Vo Východnom Nemecku žilo naozaj len veľmi málo prisťahovalcov zo zahraničia , ktorí sa pochopiteľne museli správať slušne /porovnajte to s dnešnými len symbolicky trestanými zločinmi černochov, moslimov atď./, a jediná menšina – Lužickí Srbi. A ZSSR na rozdiel od EÚ nežiadal „nahrádzať“ populáciu krajiny s už vtedy nízkou pôrodnosťou cudzincami.

  2. Bohužel tyto hrozné zprávy se na nás všechny valí každý den.Hof není od nás daleko .Vím jak se lidé v Německu cítí a jak se vyjadřují.Pokud protestují v ulicích tak ihned jsou napadeni policií
    Chtějí žít v bezpečí a né neustále doplácet na cizince,což se v Německu projevuje i velkou drahotou. Bohužel ,lidé jsou zoufalí a snaží se problémy řešit odchodem z vlasti.———————————-Jenom malé video ke lžím Babiše –https://www.youtube.com/watch?v=g7nWtDatX_0&ab_channel=Scorpion

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout