Muslimové vtrhli na velikonoční bohoslužbu v německém kostele a křičeli: „Allahu akbar!“

Muslimové vtrhli na velikonoční bohoslužbu v německém kostele a křičeli: „Allahu akbar!“

Kdy konečně Evropané pochopí, že na našem kontinentě probíhá džihád? A kdypak pochopí, že ten džihád probíhá velmi úspěšně a to za kolaborace drtivé většiny evropských vlád? Nicméně ke kolaborantům s jejichž pomocí se Evropa islamizuje, patří také církve, které podporují invazi nejen osobou papeže Bergoglia, ale nemalými částkami  přispívají církve především v Německu pašeráckým a promigračním vysoce ziskovým neziskovkám. Lze se pak divit, když se stane to, co se stalo o Velikonocích v jednom německém kostele?

Kvůli incidentu před velikonoční bohoslužbou v městském kostele Nidda (na snímku v titulku) vyšetřuje Státní bezpečnostní služba tři dosud neznámé pachatele. Údajně uráželi návštěvníky kostela a křičeli islámská hesla. Přestože během bohoslužby dorazila policejní hlídka, pachatelé zatím nebyli identifikováni.

Navzdory všeobecnému přesvědčení jsou Velikonoce, nikoli Vánoce, nejdůležitějším svátkem křesťanství. V této souvislosti mají velikonoční bohoslužby v neděli brzy ráno mimořádný význam. Již druhý rok v řadě je pro sbory obtížné oslavit tuto nejdůležitější službu roku.

V Niddě bylo možné, aby se bohoslužby zúčastnil alespoň omezený počet věřících, kteří se předem zaregistrovali. Ale probíhající přípravy zcela narušili tři mladí muslimové.

Podle tiskové zprávy církevní kongregace, dva věřící, kteří přišli do kostela se svými příbuznými, si všimli tří mužů, kteří přišli z ulice Schlossgasse a usadili se u fontány.

Zdá se, že mladé muže přitahovala nadcházející bohoslužba, přijíždějící návštěvníci a osvětlený kostel. Dva z nich vstoupili do kostela bočním vchodem. Namířili své mobilní telefony na věřící a začali je natáčet. Měli u sebe také láhve, pravděpodobně obsahující alkohol.

Pastor Hanne Allmansberger požádal mladé muže, aby opustili kostel, protože nebyli ani zaregistrováni na bohoslužbu, ani neměli roušku. Ale místo toho, aby následovali prosbu, narušitelé opakovaně křičeli : „Je jen jeden Bůh, a to je Alláh“ a „Alláh je největší“. „Allahu akbar!, Allahu akbar!“ , vykřikovali a dál pokračovali v nahrávání události.

Teprve když je pastor Allmansberger znovu energicky požádal, aby opustili kostel, a mezitím vstali i další návštěvníci a šli k bočnímu vchodu, kterým mladí muži přišli, opustili kostel. Spolu s třetím mladíkem, který čekal za dveřmi, pak odešli.

Zejména děti a mladí lidé vnímali situaci jako nebezpečnou, uvedla církevní kongregace. Ale dospělí účastníci služby byli také velmi šokováni incidentem. „Velikonoční vigilie byla zastíněna událostmi a šok z nevhodného a výhružného chování mladých mužů po nějakou dobu pokračoval. Naštěstí samotná bohoslužba, stejně jako ostatní velikonoční bohoslužby, prošly bez incidentů.“ Objevily se však obavy, že se výtržníci vrátí později, možná během bohoslužby, která začala v 6 hodin ráno. Proto návštěvník informoval policii, která také dorazila během bohoslužby.

Protestantská farnost zdůrazňuje, „že křesťanství vyžaduje a také žije v toleranci vůči jiným náboženstvím. To se také musí očekávat od lidí, kteří patří do jiné náboženské komunity.“

K tomu už jen poznamenávám, že tolerantní islám už by nebyl islámem. Hlavním a de facto jediným úkolem muslima je islamizovat ta území, která zatím islamizována nejsou. Tedy tolerance islámu není tolerancí, ale odevzdáním se této nenávistné ideologii.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Muslimové vtrhli na velikonoční bohoslužbu v německém kostele a křičeli: „Allahu akbar!“

  1. Kdy Evropané pochopí nebezpečí is lámu ? Asi až budou mít ten pižlací nůž na krku (doslova i obrazně), ale to bude již pozdě . Jak přesvědčit lidi předem o něčem co je nezajímá ? To fakt nevím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.