Arabský gang přepadával a znásilňoval ženy v Berlíně, šéf gangu nyní stanul před soudem

Arabský gang přepadával a znásilňoval ženy v Berlíně, šéf gangu nyní stanul před soudem

Znásilňování nemuslimek je jen následováním činů lžiproroka Mohameda. Muslim, který znásilní nemuslimku, tak podle Koránu nečiní nic špatného. Proto je také v islamizovaných evropských zemích zaznamenán značný nárůst počtu znásilnění, přičemž je jasné, že zdaleka ne všechny případy bývají nahlášeny. Je proto více než pravděpodobné, že také obětí arabského gangu, který znásilňoval v ulicích Berlína, bylo víc, než je oficiálně známo.

Banda mužů honí náhodně vybrané ženy, zatáhnou je do aut a znásilňují je celé hodiny. Zní to jako děj špatného filmu, ale opravdu se to stalo. Jedním z nejhorších násilníků byl údajně Mohammed T. (28). Od čtvrtka je souzen u berlínského krajského soudu.

Iráčan (přezdívaný „Momo“) je za mřížemi od 17. září 2020. Podle obžaloby se tři ženy staly oběťmi jeho gangu. Obžaloba zní jako hororový scénář:

1. srpna 2019, Kreuzberg, stanoviště taxi poblíž Gneisenau. Pár turistů z Austrálie se chtěl vrátit do hostelu. Spletli si ovšem auto Arabů s taxíkem Uber a nastoupili do něj. Po cestě byl muž vyhozen na ulici. Auto vjelo s ženou do tmavé uličky. Ella M. (20 let) pak byla znásilněna oběma cestujícími na zadním sedadle. Říká se, že jedním z nich byl Mohammed „Momo“ T.

18. ledna 2020, Friedrichshain, ulice Storkower. Absolventka střední školy (18) z Dahlemu opustila technoklub „Mensch Meier“ ve 3:30 nad ránem. Arabové ji přepadli na ulici u klubu a zatáhli do auta. Na zadním sedadle a posléze i v jejich bytě byla znovu a znovu znásilňována třemi muži. Jak řekla sama dívka, byly to pro ni čtyři hodiny pekla a agónie.

23. února 2020, Friedrichshain, technoklub „Berghain“. Ve tři ráno vtáhli čtyři muži jednadvacetiletou dívku, která odcházela z klubu, kde slavila narozeniny, do SUV. „Chceme sex!“, řekl jí podle obžaloby  „Momo“. Také ona byla znovu a znovu znásilňována. Utrpení trvalo čtyři hodiny. Poté byla žena vyhozena z auta s vážnými poraněními genitálií.

Obviněný pouze říká, že je ženatý kadeřník. O obviněních nic neříká. „Obvinění budou zamítnuta, otázky nebudou zodpovězeny,“ říká jeho obhájce.

Jeho genetický otisk (stopy DNA), nalezený u obětí znásilnění, by ho měl usvědčit. Ale ženy nyní musí svědčit jako svědkové u soudu a znovu všechno podrobně vypovědět, a to přesto, že by na to rády zapomněly.

Jeden ze skupiny násilníků byl odsouzen již v březnu: Wisam B. (33), bývalý policista z Iráku, byl odsouzen ke 13 letům a 6 měsícům vězení (verdikt ještě není konečný). I on zločin až do konce popíral a požadoval zproštění viny.

Hlavní líčení bude pokračovat 12. dubna, verdikt je naplánován na 24. června.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Arabský gang přepadával a znásilňoval ženy v Berlíně, šéf gangu nyní stanul před soudem

  1. Sexuální džihád neznamená jen množení, ale i znásilňování a mučení žen kafírů jimiž mlsla pohrdají. Zvrhlý Mohmed moc dobře věděl, jak odměňovat své bojovníky, uspokojením jejich choutek .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout