Zaměstnanec neziskovky byl zavražděn v táboře, kde jsou ubytovány ženy a děti vojáků ISIS

Zaměstnanec neziskovky byl zavražděn v táboře, kde jsou ubytovány ženy a děti vojáků ISIS

O neziskovce „Lékaři bez hranic“ už slyšel asi každý. Nicméně většina lidí se domnívá, že její jedinou činností je poskytování lékařské péče většinou v rozvojových zemích Afriky a Asie. Jenže to je jen část pravdy. Tato neziskovka se také podílí například na pašování džihádistů na jejich lodi Open Arms, která brázdí vody mezi Libyí a Evropou.

Nedávno vyslala neziskovka lékaře do nechvalně známého tábora v Sýrii, o němž jsem psala nedávno již v tomto článku. V táboře jsou většinou manželky džihádistů se svými potomky. Jde o islámské fanatičky, přičemž jejich děti jsou plně pod vlivem této výchovy. Nemohou se dočkat, ža budou řezat káfirům krky.

Tedy i do tohoto tábora vyslali Lékaři bez hranic své zástupce, kteří se měli o zdraví tamních džihádistických vdov a potomků starat.

Lékaři bez hranic tvrdí, že jeden z jejich zaměstnanců byl zabit v táboře al-Hawl, kde jsou rodiny bojovníků Islámského státu ze Sýrie.

Smrt nejmenovaného humanitárního pracovníka minulý týden zvyšuje počet lidí, kteří zemřeli při útocích v táboře, kde nevládnou žádné zákony, na více než 30.

Tábor je domovem více než 65 000 lidí, z toho čtyři pětiny žen a dětí, ale je tam i menší počet dospělých mužů. Všechny osoby tam byly vysídleny po posledním útoku sil podporovaných USA, v letech 2014-2019. V drtivé převaze jsou zde manželky a děti bojovníků ISIS.

V táboře se také v oddělené části nachází asi 10 000 zahraničních žen a dětí, přičemž mnohé z nich se narodily v Evropě.

I zde se tedy jedná o případ z ranku „kdo s čím zachází…“. O táboře se dlouhodobě velmi dobře ví, že je plný zfanatizovaných muslimek a jejich dětí, muslimek, které byly svědkyněmi toho, jak jejich manželé popravovali bezvěrce, často se podobných zrůdností samy účastnily. Své děti pak vychovávají k témuž.

Na druhou stranu už Lékaři bez hranic dovezli do Evropy z Afriky tisíce džihádistů, kteří mnohdy páchají v různých zemích Evropy kriminalitu, v lepším případě vysávají sociální systémy zemí, kam doputovali. Pak se jim tedy jen vrací to, co sami v Evropě pomáhají rozsévat…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Zaměstnanec neziskovky byl zavražděn v táboře, kde jsou ubytovány ženy a děti vojáků ISIS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout