Ve Švédsku včera útočil Afghánec

Ve Švédsku včera útočil Afghánec

Pamatujete si na nedávné aktivistické počiny našich sluníčkářských novinářů, požadujících přijímání afghánských vetřelců? Nebo na podobné počínání Šojdrové, Pirátů a Kluse, prahnoucích po džhádistických „sirotcích“? Tak zřejmě něco podobného jako se nyní odehrálo ve Švédsku by všichni uvedení velmi rádi dopřáli i nám.

O útoku ve Švédsku jsme psala už ve včerejším článku, dnes tedy přináším další informace. Připomínám, že muslimský pachatel náhodně pobodal celkem 8 Švédů. Nelze než se ptát, kohopak asi tito pobodaní volili?

Podezřelým teroristou ve Vetlandě je 22letý Afghánec. Ve Švédsku je od roku 2018.

Při podezření na teroristický útok v centru Vetlandy bylo zraněno osm lidí, z nichž tři utrpěli život ohrožující zranění. Sám útočník byl zraněn, když byl během zatýkání postřelen policií.

Nyní je jasné, že zatčený muž je Afghánec Tamim Sultani, který tvrdí, že je mu 22 let – tedy jde o jednoho z těch, co přišli bez dokladů – a byl v minulosti odsouzen za drogové delikty. Aktivně se věnoval boxu, musel mít proto značnou fyzickou převahu. Podle fotografií z jeho Facebooku se zdá být starší, než tvrdí.

Tamim Sultani, údajně 22 letý

„Mluvil velmi špatně švédsky a nemluvil ani anglicky, takže bylo obtížné navázat s ním kontakt,“ řekl místní obyvatel.

Další soused uvádí, že žena ze sociálky pravidelně přicházela do domu, kde pachatel bydlel. Muž se přestěhoval do Vetlandy z jiného blízkého města sotva před rokem.

Během večera policie prohledala mužův byt v přízemí domu v obytné čtvrti ve Vetlandě.

Tolik tedy k poslednímu obohacení Švédska. Kdo za to může? Hlavním viníkem není Afghánec, ten je jen zbraní v rukou vládnoucích švédských politiků. Ovšem i ty politiky někdo volí!

Tedy ano, mohou za to vše Švédové sami tím, že dlouhé roky volí socany, Zelené a podobné partaje, které plní plány globalistů. Pokud si to zatím Švédové neuvědomují, tak Vikingové mají být vyměněni za Afghánce, Araby a černochy. Švédové si to však většinově neuvědomují, za což může mnohaleté vymývání mozků.

Většina lidí zřejmě netuší, že Evropané mají být zničeni barbary, nenávistným islámem a především pak politiky, které si sami volí. A nejde zde jen o Švédsko, ale o celou starou dobrou Evropu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Ve Švédsku včera útočil Afghánec

  1. Sirotek chytil nerva.
    Může za to Šojdrová, bo se jí nepodařilo umístit pána včas v Klokánku.
    Tam by se ho ujali a domestikovali by ho raz dva.
    ?

  2. Je to tak. Švédové nikdy nezažili válku a měli spoustu času si budovat své sociálno a utopii o všech hodných lidech. Na rozdíl od Finska a Norska, jež se museli i bránit vetřelcům, tak mají vítací politiku opatrnější. I další země jež se musely bránit (i ČR apod.) se brání více vetřelcům. Země jež sami někoho napadali (Francie, Španělsko) více vítají, a ten největší agresor v Evropě (Německo) vítá nejvíce. Není to jen pocit viny, ale i zneužití tohoto fenoménu neomarxisty, jež si myslí, že zničením těchto národů odstraní nebezpečí jejich budoucí agrese, ovšem to se sekli, páč is lam je ještě agresivnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout