Muslimský gang brutálně zmlátil slepce (video)

Muslimský gang brutálně zmlátil slepce (video)

Život káfira nemá žádnou cenu a ohledy se neberou ani na staré, invalidní a bezbranné. To poznal na vlastní kůži slepý muž, kterého napadl muslimský gang v parku v australském Melbourne.

Nechutné záběry zachytily okamžik, kdy byl částečně slepý muž, který sotva mluví anglicky, brutálně zmlácen skupinou dospívajících členů muslimského gangu v melbournském parku.

Třiašedesátiletý muž se procházel poblíž Pelister Place na Sunshine West, když na něj narazili mladíci. Odvlekli ho na hřiště a na oběť opakovaně dupali a kopali do ní, než mu ukradli telefon a boty. K útoku za denního světla došlo kolem 13:50.

Ten den byli napadeni další tři lidé, včetně studenta univerzity, který dostal ránu do obličeje a ukradli mu laptop.

Policie uvedla, že všechny oběti byly zranitelné, protože byly cílem na veřejném místě, zatímco čekaly na veřejnou dopravu.

Čtyři členové gangu, dva z nich mladiství, byli zatčeni kvůli útokům.

16letý útočník byl usvědčen z napadení, ale neodpyká si žádný trest, zatímco další 16letý chlapec byl odsouzen k šesti měsícům vězení.

20letý Ramzy Mohammedali byl odsouzen k osmi měsícům, zatímco 18letý Amanniwal Nyieker – na snímku na videu v bílé kapuci a bílých teplácích – byl uvězněn na dva roky.

Komisařka pro oběti zločinu Fiona McCormacková řekla Nine News, že rozsudky byly fackou obětem.

„Myslím, že se cítí opravdu zrazeni a myslím, že to bude mít dopad na jejich pocit bezpečí,“ řekla. „Takové závažné násilné zločiny… to musí systém brát opravdu vážně.“

video útoku

V září loňského roku zahájila  policie operaci Alliance, která zasahuje proti gangům z ulic na předměstích, včetně Dandenongu a Pakenhamu na jihovýchodě a Deer Parku a Caroline Springs na západě.

Gangy byly obviněny z loupeží, vloupání s přitěžujícími okolnostmi, vážných útoků, krádeží aut a vloupání do domů v Melbourne i mimo něj.

Od té doby bylo zatčeno 654 lidí a prohledáno více než 80 domů.

Zabavené zbraně zahrnovaly střelné zbraně, meče, nože, tomahawky a tasery.

„Předpokládali jsme, že operace Alliance bude úspěšná, což se prokázalo již v rané fázi, kdy byly v prvním měsíci operace několikrát zabaveny nebezpečné předměty, jako jsou střelné a další zbraně,“ řekl.

Pan Nugent řekl, že mládežnické gangy často cestovaly přes Melbourne nebo po celém regionu Victorie, aby spáchaly zločiny.

„Využíváme a sdílíme informace v reálném čase, abychom zůstali nejen o krok napřed před pachateli, abychom zabránili dalším trestným činům, ale také abychom identifikovali a zaměřili klíčové vlivné členy v těchto skupinách,“ řekl.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Muslimský gang brutálně zmlátil slepce (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout