Itálie: Africký vetřelec znásilnil březí kobylu, ta v důsledku zranění nepřežila

Itálie: Africký vetřelec znásilnil březí kobylu, ta v důsledku zranění nepřežila

Evropští majitelé domácích zvířat by měli mít na paměti, že to nejsou pouze ženy nebo děti, koho je před útoky muslimských vetřelců třeba bránit. V bezpečí nejsou ani domácí zvířata, jednak samozřejmě velmi  často skončí v žaludcích těchto primitivů, o čemž by ostatně mohli vyprávět obyvatelé ostrovů Lesbos nebo Lampedusa, jimž  vetřelci sežrali nejen dobytek, ale i většinu psů nebo koček, které majitelé pustili z dohledu.

Jinou kapitolou je pak znásilňování. V minulosti jsem psala o několika případech, k nimž v různých zemích Evropy došlo. U nás se hodně psalo například o Syřanovi, který byl přistižen při znásilňování poníka v berlínské dětské ZOO. Ve Švédsku pak vloni vzbudila poprask skupinka muslimů, která si jezdila “užívat” na koňskou pastvinu.

Tentokrát přináším ještě otřesnější případ, kdy Afričanem znásilňovaná kobyla nepřežila.

Africký vetřelec znásilnil březí kobylu jménem Tafna. Dokonce do ní strkal i  předměty a to vše dělal, dokud nezemřela. Video ho zachytilo během znásilňování zvířete. K incidentu došlo v italské Messině.

Cizinec byl najat jako ošetřovatel, aby se postaral o klisnu. Ale ne v tom “smyslu”, který měl na mysli zcela zřejmě on. Tafna byla březí a zneužívání vedlo k oddělení placenty, potratu a nakonec smrti zvířete.

Afričan byl obviněn a usvědčen pouze ze špatného zacházení a “poškození”.

“Příběh bezprecedentní brutality a ohavného násilí se smrtelným epilogem,” psal místní tisk.

Videozáznamy z interních kamer natočily celou scénu brutálního sexuální zneužívání kobyly.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.